Практичне заповнення податкової звітності розглядалось під час проведення семінару

Практичне заповнення податкової звітності розглядалось під час проведення семінару

16.05.12

З 1 січня 2012 року набрав чинності розділ ХIV Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Відповідно до п. 297.1 статті 297 Кодексу платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування та сплати окремих видів податків і зборів.

Так, з початку року “спрощенці”, які мають об’єкти оподаткування, стали платниками екологічного податку та збору за спеціальне використання води на рівні з підприємцями та підприємствами загальної системи.

Саме на цих новаціях наголошували податківці під час проведення чергового семінару – тренінгу, який відбувся 10 травня для приватних підприємців – платників єдиного податку. Відвідувачі мали змогу отримати відповіді на свої запитання стосовно особливостей подання податкової декларації екологічного податку та збору за спеціальне використання води, а також наочну допомогу при заповненні даної звітності.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+