Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі

Консультаційний центр

31.01.11

20 січня 2011 року відбувся тематичний семінар з платниками податків на тему: «Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків».

В проведені семінару взяли участь керівництво інспекції, керівники та фахівці структурних підрозділів.

Відкриваючи семінар, начальник інспекції Василь Васильович Курчак зазначив, що з ухваленням Податкового кодексу одним із найважливіших завдань для податківців стало забезпечення роботи з роз’яснення норм Податкового законодавства та своєчасного інформування платників податків про зміни в оподаткуванні.

Про основні нововведення в обчисленні та адмініструванні податків розповіла перший заступник начальника Людмила Іванівна Хмелюк.

Про зміни у застосуванні законодавства з ПДВ та щодо новацій обчислення податку на прибуток, які запрацюють з 1 квітня 2011 року, розповіла начальник відділу оподаткування юридичних осіб Альона Ірічук.

Наталія Гатеж ознайомила присутніх з справлянням податку з доходів фізичних осіб з 1 січня 2011 року та оподаткуванням підприємницької діяльності фізичних осіб у 2011 році.

Галина Бойко повідомила графік роботи створеного додаткового постійно діючого консультаційного пунктe з питань роз’яснень норм Податкового кодексу.

На завершення семінару фахівці відповіли на запитання слухачів, зокрема:

Чи змінилося оподаткування фіксованим податком?

Ні, не змінилося. Підрозділом 8 розділу ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України встановлено, що до внесення змін до розділу Х1V Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва з 1 січня 2011 року діє норма абзацу шостого – двадцять восьмого пункту 1 статті 14 розділу 1V Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року №13-92 «Про прибутковий податок з громадян»

Підприємцям, які будуть здійснювати торгівлю на ринку з 1 січня 2011 року, необхідно отримати патент по сплаті фіксованого податку.

Для того, щоб отримати патент необхідно до податкового органу подати заяву, в якій повинна міститись інформація про місце здійснення підприємницької діяльності; перелік осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, та їх ідентифікаційні номери або члени його сім’ї, які беруть участь у здійсненні підприємницької діяльності, інформацію про доходи платника фіксованого податку від здійснення підприємницької діяльності за останні 12 місяців або про те, що такі доходи не отримано.

Чи можуть юридичні особи включати до складу витрат отриманий товар та послуги від платника єдиного податку – фізичної особи?

З 1 квітня 2011 року, відповідно до п. 139.1.12, юридичні особи не зможуть включати до складу витрат витрати, понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи – підприємця, що сплачує єдиний податок, крім витрат, понесених у зв’язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації.

ДПІ у Сторожинецькому районі

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі