Про порядок заповнення звітності податківці розповіли під час семінару

Про порядок заповнення звітності податківці розповіли під час семінару

07.05.12

Значного поширення набули семінари — тренінги, які проводять працівники Державної податкової інспекцій у м. Чернівцях безпосередньо для платників податків. Особливу увагу під час проведення тренінгів, які відбулися 3 та 4 травня, було приділено порядку заповнення Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма 1ДФ) та Податкової декларації з екологічного податку.

Відтак, відвідувачі не просто отримують якісну інформацію з першоджерела, а й мають можливість дізнатися про порядок застосування податкового законодавства та поставити податківцям запитання, які їх хвилюють.

За якою ознакою доходу відображається в податковому розрахунку за ф. 1ДФ сума доходу, нарахована на користь ФО — зовнішніх сумісників, оформлених за трудовою угодою?

Доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) зазначаються за ознакою доходу “ 101” , як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом. Суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору відображаються за ознакою доходу “ 102” .

Як правильно відобразити у податковому розрахунку за ф. №1ДФ суму виплаченої заробітної плати, якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання ПСП?

У разі якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання податкової соціальної пільги, то в податковому розрахунку за ф. №1ДФ заповнюють лише один рядок, в якому зазначають відповідну ознаку пільги.

Чи відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ інформація про найманих працівників, які були прийняті на роботу у звітному кварталі, якщо дохід на користь даних працівників не нараховувався та не виплачувався?

Податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку )ф. № 1ДФ) подається лише у разі нарахування сум доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Чи потрібно платнику екологічного податку повідомляти органи ДПС про відсутність у звітному році об’єкта обчислення?

Відповідно до п.250.9 ст.250 розділу VIIІ Податкового кодексу України, якщо платник екологічного податку з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник податку повинен повідомити про це відповідний орган державної податкової служби за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку. В іншому разі платник податку зобов’язаний подавати податкові декларації відповідно до цієї статті Кодексу.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+