Проведення семінарів — шлях до обізнаності платників податків

Проведення семінарів — шлях до обізнаності платників податків

22.09.11

7 та 14 вересня в приміщенні ДПІ у м. Чернівці відбулися чергові семінари для платників податків, на яких розглядались такі теми: «Порядок оподаткування доходів від підприємницької діяльності. Порядок ведення книги обліку доходів та витрат» та «Порядок обчислення податку з доходів фізичних осіб з найманих працівників».

Проведення таких семінарів зумовлене недостатньою обізнаністю новостворених приватних підприємців з нормами та положеннями законодавчих актів.

Фахівці податкової служби докладно роз’яснили присутнім порядок оподаткування доходів від підприємницької діяльності, відповідно до положень ІV розділу Податкового кодексу України, порядок ведення книги обліку доходів та витрат згідно наказу ДПА України від 24.12.2010р № 1025, а також порядок сплати податку з доходів фізичних осіб до бюджету відповідно до ЗУ № 3609.

Учасники семінару відзначили корисність проведення таких заходів, оскільки вони дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а й отримати кваліфіковані коментарі та поради щодо практичного застосування норм та положень податкового законодавства.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+