Прямий зв’язок з платниками податків

Прямий зв’язок з платниками податків

02.02.12

Під час проведення „гарячої лінії”, яка відбулась 25 січня з начальником відділу масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці Марією Коцим`юк, платники податків отримали відповіді на актуальні питання, зокрема:

В які терміни подає декларацію та сплачує податок платник єдиного податку — третьої групи?

Відповідно до п. 295.3 ст. 295 Податкового кодексу, фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку третьої групи, сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Термін подання податкової декларації — 40 днів після закінчення кварталу, за І квартал 2012 року – 10 травня. Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

Чи зобов’язаний підприємець — платник єдиного податку першої групи, який здійснює діяльність на ринку вести книгу обліку доходів та витрат?

Так, відповідно до Податкового кодексу платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. Форма книги обліку доходів, порядок її ведення затверджена Наказом №1637 від 15.12.2011р.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Гарячі лінії /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+