Семінар – найкоротший шлях для встановлення істини

Семінар – найкоротший шлях для встановлення істини

29.02.12

Саме так вважають його постійні учасники, які вкотре побували на семінарі проведеному чернівецькими податківцями. Нове в адмініструванні податку на прибуток, податку на додану вартість, терміни сплати та декларування єдиного податку, позиція ДПС з деяких питань, що знайшла своє відображення у нових узагальнюючих податкових консультацій та запровадження сервісу для платників податків „Пульс податкової” — питання по яких присутні одержали вичерпні роз’яснення під час семінару.

Незважаючи на те, що інформаційний простір переповнений різноманітними консультаціями на податкову тематику, більшість чернівецьких платників надають переваги особистому спілкуванню з податківцями. Саме під час проведення семінарів фахівці податкової служби прагнуть довести до платників всі зміни, що стосуються адміністрування податків, а кожен платник має нагоду отримати відповіді на свої запитання в режимі онлайн та подискутувати з колегами після закінчення семінару.

З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Чернівці проведено 10 різноманітних семінарів, які відвідали більше 600 платників.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+