Щодо строку розрахунків у ЗЕД за послуги з переробки давальницької сировини

Щодо строку розрахунків у ЗЕД за послуги з переробки давальницької сировини

05.07.12

З 1 червня 2012 року набув чинності Митний кодекс України від 13 березня 2012 року N4495-VI, у зв’язку з чим втрачає чинність Закон України «Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах», нормами якого було передбачено 90-денний строк розрахунків при наданні (отриманні) послуги з переробки, обробки, збагачення давальницької сировини, та визначена відповідальність за порушення законодавчо встановленого строку.

Детальніше…

Водокористувачі не є платниками збору, якщо вода використовується винятково для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб

04.07.12

З 1 липня 2012 року відповідно норм п. 323.2 ст.323 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями (далі — Кодекс) не є платниками збору водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та платників єдиного податку.

Детальніше…

Підприємець – платник єдиного податку звільняється від сплати податку на період відпустки та хвороби

04.07.12

Відповідно до п. 295.5 ст. 295 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Детальніше…

Як платники на „Калинці” консультувались

26.06.12

26.06-1 Під час чергової зустрічі з приватними підприємцями, які торгують на ринку „Калинівський”, начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях Наталія Бальон відповіла на запитання платників, а саме:

Детальніше…

Під час проведення семінару платники вивчали зміни до норм Податкового Кодексу України

25.05.12

25.05-2 Важливим аспектом діяльності податківців є інформування платників податків щодо застосування норм Податкового кодексу України. Так фахівцями відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівці нещодавно був проведений семінар на тему “Порядок обчислення податку з доходів фізичних осіб з найманих працівників”.

Детальніше…

Практичне заповнення податкової звітності розглядалось під час проведення семінару

16.05.12

З 1 січня 2012 року набрав чинності розділ ХIV Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Відповідно до п. 297.1 статті 297 Кодексу платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування та сплати окремих видів податків і зборів.

Детальніше…

Про порядок заповнення звітності податківці розповіли під час семінару

07.05.12

Значного поширення набули семінари — тренінги, які проводять працівники Державної податкової інспекцій у м. Чернівцях безпосередньо для платників податків. Особливу увагу під час проведення тренінгів, які відбулися 3 та 4 травня, було приділено порядку заповнення Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма 1ДФ) та Податкової декларації з екологічного податку.

Детальніше…

Податківці гостювали у медиків

28.03.12 28.03-4 Днями податківці міста провели семінар – тренінг для бухгалтерів медичних установ. Метою даного заходу було детальне роз’яснення нових норм Податкового кодексу України. Зокрема, йшлося про особливості оподаткування неприбуткових установ, порядок отримання товарів та послуг від підприємців, зокрема платників єдиного податку, а також особливості справляння у 2012 році збору за спеціальне використання води та екологічного податку. Детальніше…

Платники відвідують тренінги…

26.03.12

26.03-21 Обговорити всі нагальні запитання та отримати практичні роз’яснення щодо порядку обчислення податку на доходи фізичних осіб з найманих працівників мали змогу учасники чергового семінару – тренінгу, який днями провели чернівецькі податківці.

Детальніше…

Семінар – найкоротший шлях для встановлення істини

29.02.12

Саме так вважають його постійні учасники, які вкотре побували на семінарі проведеному чернівецькими податківцями. Нове в адмініструванні податку на прибуток, податку на додану вартість, терміни сплати та декларування єдиного податку, позиція ДПС з деяких питань, що знайшла своє відображення у нових узагальнюючих податкових консультацій та запровадження сервісу для платників податків „Пульс податкової” — питання по яких присутні одержали вичерпні роз’яснення під час семінару.

Детальніше… Більше статтей… Новації Податкового кодексу вивчали спільно Запитання з перших уст Податкова Сторожинеччини провела семінар для «спрощенців» Запитували на семінарі В Ірпіні відбувся дводенний галузевий семінар для платників податків сфери туризму та транспорту 28 жовтня відбувся консультаційний день з підприємцями „Калинівського ринку” Зміни до Податкового кодексу вивчали спільно Консультаційний день з підприємцями „Калинівського ринку” Проведення семінарів — шлях до обізнаності платників податків Зустрічі з підприємцями „Калинівського ринку” стали традиційними Ви запитували на семінарі Чернівецькі податківці провели черговий семінар 24 червня відбувся “Консультаційний день” Ви запитували на семінарі Проведення семінарів — формат ділового, просвітницького діалогу 27 травня відбувся “Консультаційний день” Нас запитували на семінарі Відбувся “Консультаційний день” Відбувся «Консультаційний день» Узагальнений графік проведення семінарів з платниками податків області щодо практичного застосування норм Податкового кодексу України на лютий — березень 2011 року Податкова Буковини продовжує проводити семінари з практичного застосування норм Податкового кодексу 17 лютого 2011 року відбувся семінар Ви запитували на семінарі Проведення семінару – найбільш сприятлива та доступна форма роз’яснювальної роботи Консультаційний день на ринку „Калинівський” Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський” Ви запитували на семінарі Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі 19 січня відбувся тренінг на тему: «Вивчаємо місцеві податки по-новому» Про Податковий кодекс України – на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 3 з 18

Головна сторінка / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+