У Кельменцях платникам докладно розповіли про Податковий Кодекс

У Кельменцях платникам докладно розповіли про Податковий Кодекс

26.01.11

З метою належного інформування платників податків щодо положень Податкового кодексу України і практики його застосування, працівниками ДПІ у Кельменецькому районі 24 січня 2011 року проведено семінар на тему: ”Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків.” В роботі семінару взяли участь фахівці ДПІ району, юридичні та фізичні особи.

Детальніше…

Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу

26.01.11

Продовжуючи знайомити платників податків з новаціями Податкового кодексу України, фахівці державної податкової інспекції м. Чернівці 21 січня поточного року спільно з Асоціацією платників податків провели семінар для представників малого та середнього бізнесу, у якому взяли Участь більше 300 платників.

Детальніше…

Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс

26.01.11

З 1 січня 2011 року вступив в дію Податковий кодекс України, чим зменшується кількість податків, запроваджуються зміни до порядку адміністрування податків та зборів.

Детальніше…

Інформація з приймальні громадян

11.01.11

Чи мають право у відповідності до вимог Податкового кодексу вести справи пов’язані зі сплатою податків представники чи лише платники податків особисто?

Детальніше…

У Кельменцях платникам розповіли про Податковий Кодекс

30.12.10

З метою належної організації роботи з роз’яснення норм Податкового кодексу України працівниками ДПІ у Кельменецькому районі 16 грудня 2010 року проведено семінар на тему: ”Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків.”

Детальніше…

16 грудня податківці міста Чернівці провели семінар для платників податків на тему: “Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків”

22.12.10

16 грудня податківці міста Чернівці провели семінар для платників податків на тему: “Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків”. Під час семінару присутні отримали відповіді на наступні запитання:

Детальніше…

Відбулась зустріч податківців з підприємцями “Калинівського ринку”

15.12.10

10 грудня 2010 року начальник управління оподаткування фізичних осіб Сергій Гулей та начальник відділу масово – роз’яснювальної роботи Марія Коцим`юк провели семінар для приватних підприємців “Калинівського ринку”.

Детальніше…

3 грудня відбувся тренінг по електронній звітності

08.12.10

В приміщенні ДПІ м. Чернівці 3 грудня 2010 року відбувся тренінг з питань подання податкової звітності в електронному вигляді на якому платники податків дізнались про наступне:

Детальніше…

26 листопада відбувся „Консультаційний день”

01.12.10

26 листопада поточного року у Податковому центрі на МТК «Калинівський ринок» податківці міста провели „Консультаційний день”. Підприємці отримали відповіді на актуальні питання щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності, зокрема:

Детальніше…

16 листопада відбувся семінар

25.11.10

Чи необхідно сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету двічі на місяць, враховуючи зміни щодо строків виплати заробітної плати?

Детальніше… Більше статтей… 19 листопада відбувся тренінг по електронній звітності Учасників семінару цікавили новації Податкового кодексу 26 жовтня відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» 29 жовтня відбувся „Консультаційний день” Семінар-тренінг! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 24 вересня відбувся „Консультаційний день” 27 серпня відбувся „Консультаційний день” 27 серпня відбувся тренінг по електронній звітності Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 20 серпня відбувся тренінг До уваги приватних підприємців! Консультаційний день на ринку «Калинівський» 10 серпня відбувся семінар для платників податків Сторожинецького району Відбувся „Консультаційний день” для підприємців МТЦ „Калинівський ринок” Запитували на семінарі 16 липня 2010р. До уваги платників податків — головних бухгалтерів підприємств та приватних підприємців! Огляд актуальних запитань 25 червня — відбувся тренінг Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 5 та 8 червня відбувся семінар 4 та 11 червня відбулися тренінги Відбувся тренінг з питань подання електронної звітності Відбувся тренінг для приватних підприємців Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! Податківці провели консультаційний день Відбувся тренінг для приватних підприємців До уваги приватних підприємців „Калинівського ринку”! 14 травня — відбувся тренінг До уваги приватних підприємців – платників єдиного податку! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 7 з 18

Головна сторінка / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+