В Ірпіні відбувся дводенний галузевий семінар для платників податків сфери туризму та транспорту

В Ірпіні відбувся дводенний галузевий семінар для платників податків сфери туризму та транспорту

22.11.11

29.11-1 Асоціація платників податків України спільно з Державною податковою службою України в рамках Плану спільних дій на 2011 рік у м. Ірпінь провели галузевий Всеукраїнський семінар «Особливості та тенденції оподаткування туристичної та транспортної галузей у 2011 році. Практика запровадження та застосування положень Податкового кодексу України».

Відкриваючи семінар, віце-президент АППУ Олександр Карелін зазначив, що туристична та транспортна сфери діяльності є важливим джерелом податкового доходу для будь-якої держави світу. Не є виключенням і Україна. Тому головним завданням сьогодні є здійснення виваженої та збалансованої податкової політики в державі, а також сприяння удосконаленню податкового законодавства з метою підтримки та захисту суб’єктів туристичної та транспортної діяльності. Оптимізація оподаткування зазначених видів діяльності сприятиме підвищенню дохідної частини цих галузевих підприємств та, відповідно, бюджетів усіх рівнів.

Під час семінару було зазначено, що особливості туристичної діяльності в Україні зумовлені особливим характером операцій з надання туристичних послуг, які передбачають широке використання посередницьких операцій, та наявністю спеціальних норм у податковому законодавстві України, зокрема, визначення бази оподаткування, виходячи з винагороди (маржі).

Підкреслено, що для представників транспортної галузі особливо актуальними залишаються питання податкового обліку транспортно-експедиційної діяльності.

Семінар складався з лекційної, практично-дискусійної та консультаційної частин.

Під час лекційної частини розглянуто як загальні питання податкового обліку, що хвилюють усіх платників податків, так і галузеві особливості туристичної та транспортної діяльності. Особливу увагу приділено питанням обліку операцій у зовнішньоекономічній діяльності.

В рамках практичної частини учасники семінару в режимі дискусії обговорили найбільш актуальні проблеми.

Заключна частина семінару була присвячена індивідуальним консультаціям, під час яких учасники семінару працювали в окремих групах за тематикою лекційної частини семінару.

Лекторами семінару виступили провідні фахівці та спеціалісти Асоціації платників податків України, Державної податкової служби України, Державної митної служби України та Вищого Адміністративного суду України.

Учасниками семінару стали представники українських підприємств туристичної та транспортної галузей, зокрема, ДП «Укрзалізниця», ВАТ «6-й Київський авторемонтний завод», ЗАТ «Авіакомпанія «АероСвіт», ТОВ «Корал Тревел», ТОВ «Біофарм» тощо.

За матеріалами Асоціації платників податків України

http://www. taxpayers. org. ua/

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+