Ви запитували на семінарі

Ви запитували на семінарі

28.07.11

28.07-1 Підприємство не здійснювало викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів та не планує мати об’єктів обчислення екологічним податком у звітному році. Чи необхідно подавати до податкової заяву про відсутність у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку?

Детальніше…

Чернівецькі податківці провели черговий семінар

25.07.11

25.07-1 Особливості нарахування та сплати податку на прибуток — одне із найактуальніших запитань, які розглядалися на черговому семінарі, що проводився податківцями 22 липня 2011 року.

Детальніше…

24 червня відбувся “Консультаційний день”

01.07.11

01.07-1 24 червня поточного року відбувся «консультаційний день» на КП МТК «Калинівський ринок». Фахівці відділу масово – роз’яснювальної роботи надали відповіді на окремі питання, які найбільше цікавили платників податків:

Детальніше…

Ви запитували на семінарі

30.06.11

На балансі підприємства рахується як основний засіб 1 групи — ремонт орендованого приміщення (виробничого). Які терміни його амортизації, чи відноситься амортизація такого об’єкту (ремонт) на витрати?

Детальніше…

Проведення семінарів — формат ділового, просвітницького діалогу

29.06.11

29.06-11 Минулої середи, 22 червня чернівецькі податківці організували черговий семінар для платників податків з метою вивчення особливостей сплати податків в нових умовах.

Ними на протязі двох годин було роз’яснено присутнім порядок визнання доходів та витрат при обчисленні податку на прибуток, основні вимоги до порядку адміністрування податку на додану вартість, місцевих та ресурсних податків. Також виступаючі звернули увагу на особливості сплати земельного податку фізичними особами – приватними підприємцями.

Детальніше…

27 травня відбувся “Консультаційний день”

31.05.11

31.05-2 27 травня поточного року відбувся «консультаційний день» на КП МТК «Калинівський ринок». Фахівці відділу масово – роз’яснювальної роботи звернули увагу приватних підприємців, які відвідали в цей день “Податковий центр” на необхідність своєчасної сплати податків та легалізацію працівників, а також зупинились на окремих питаннях, які найбільше цікавлять платників податків:

Детальніше…

Нас запитували на семінарі

13.05.11

Чи сплачують збір за спеціальне використання води бюджетні організації?

Детальніше…

Відбувся “Консультаційний день”

07.04.11

25 березня поточного року відбувся «консультаційний день» на КП МТК «Калинівський ринок» в приміщенні «Податкового центру». Платники податків отримали відповіді на наступні запитання:

Детальніше…

Відбувся «Консультаційний день»

13.03.11

25 лютого поточного року відбувся «консультаційний день» на КП МТК «Калинівський ринок» в приміщенні «Податкового центру». Всі платники податків, які завітали до консультаційного центру отримали від фахівців податкової інспекції відповіді на питання, які їх цікавили. Крім того, податківці наголосили на тому, що в даний час проходить кампанія декларування доходів громадян, які були отримані у 2010 році. Зокрема, при отриманні доходів у вигляді подарунків, спадщини, при продажу рухомого та нерухомого майна, від надання в оренду житлових та не житлових приміщень громадянам необхідно подати декларацію до 1 травня 2011 року.

Детальніше…

Узагальнений графік проведення семінарів з платниками податків області щодо практичного застосування норм Податкового кодексу України на лютий — березень 2011 року

02.03.11

Докладніше…

Детальніше… Більше статтей… Податкова Буковини продовжує проводити семінари з практичного застосування норм Податкового кодексу 17 лютого 2011 року відбувся семінар Ви запитували на семінарі Проведення семінару – найбільш сприятлива та доступна форма роз’яснювальної роботи Консультаційний день на ринку „Калинівський” Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський” Ви запитували на семінарі Про Податковий кодекс України — на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі 19 січня відбувся тренінг на тему: «Вивчаємо місцеві податки по-новому» Про Податковий кодекс України – на тематичному семінарі в ДПІ у Сторожинецькому районі У Кельменцях платникам докладно розповіли про Податковий Кодекс Податківці продовжують знайомити з основними положеннями Податкового кодексу Під час семінару податківці Сторожинеччини розповідали про Податковий кодекс Інформація з приймальні громадян У Кельменцях платникам розповіли про Податковий Кодекс 16 грудня податківці міста Чернівці провели семінар для платників податків на тему: “Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків” Відбулась зустріч податківців з підприємцями “Калинівського ринку” 3 грудня відбувся тренінг по електронній звітності 26 листопада відбувся „Консультаційний день” 16 листопада відбувся семінар 19 листопада відбувся тренінг по електронній звітності Учасників семінару цікавили новації Податкового кодексу 26 жовтня відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» 29 жовтня відбувся „Консультаційний день” Семінар-тренінг! Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! 24 вересня відбувся „Консультаційний день” 27 серпня відбувся „Консультаційний день” 27 серпня відбувся тренінг по електронній звітності Як звітувати в електронному вигляді дізнайтесь під час тренінгу! << початок < попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна > Кінець >> Сторінка 5 з 18

Головна сторінка / Консультаційний центр /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+