Відбувся “Консультаційний день”

Відбувся “Консультаційний день”

Відбувся “Консультаційний день”

Консультаційний центр

07.04.11

25 березня поточного року відбувся «консультаційний день» на КП МТК «Калинівський ринок» в приміщенні «Податкового центру». Платники податків отримали відповіді на наступні запитання:

Який порядок оподаткування доходів фізичних осіб за договором цивільно-правового характеру?

Доходи фізичних осіб, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за договорами цивільно-правового характеру, повинні оподатковуватися податковим агентом при їх нарахуванні за ставкою15%, передбаченою ст. 167 Податкового кодексу, без виключення з нарахованої суми перед оподаткуванням передбачених п. 164.6 ст. 164 Кодексу відрахувань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податкової соціальної пільги.

Чи можна приватному підприємцю, який сплачує єдиний податок перейти на загальну систему оподаткування у середині кварталу?

Для переходу на загальну систему оподаткування платник єдиного податку зобов’язаний подати не пізніше ніж за 15 днів до закінчення звітного кварталу до податкового органу заяву про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, і починаючи з початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) він не вважатиметься платником єдиного податку.

Отже, виходячи з вищевказаного, платник єдиного податку не може у середині кварталу перейти на загальну систему оподаткування.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Відбувся “Консультаційний день”