Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський”

Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський”

Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський”

Консультаційний центр

04.02.11

Який порядок визначення бази оподаткування доходів фізичних осіб у вигляді заробітної плати з 1 січня 2011 року?

Відповідно до ст. 164 Податкового кодексу України під час нарахування доходів у вигляді заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, — обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.

Відповідно до ст. 167 Податкового кодексу доходи, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно – правовими договорами, оподатковуються за ставкою 15%.

Чи має можливість фізична особа у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України отримати одноразовий патент?

Відповідно до р. ХІХ Податкового кодексу України № 2755 з 1 січня 2011 року втрачає чинність Декрет Кабінету Міністрів України “Про податок на промисел” від 17.03.93р. №24-93. Отже, фізична особа не має можливості отримати одноразовий патент оскільки відсутні законодавчі підстави щодо сплати податку на промисел.

Фізична особа – приватний підприємець здійснює діяльність на загальній системі оподаткування. Чи зобов’язана вона вести Книгу обліку доходів і витрат з 01.01.2011 р?

Відповідно до ст. 177.10 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форму Книги затверджено Наказом ДПА України 24.12.2010 N 1025.

Відділ масово-роз‘яснювальної роботи

та звернень громадян ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Запитання з ”Консультаційного дня” на ринку “Калинівський”