Зміни в оподаткуванні ПДФО

Зміни в оподаткуванні ПДФО

09.07.12

З 1 липня 2012 р. до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються і “ виплати з державного бюджету, пов’язані з виконанням рішень закордонних юрисдикційних органів, у тому числі Європейського суду з прав людини, прийнятих за наслідками розгляду справ проти України ” – пп. 164.2.14 доповнено новим підпунктом “ґ”.

Оновлений пп. “а” пп. 164.2.17 ПКУ змінив умови визначення доходу, отриманий платником податку як додаткове благо. Не включається до доходу платника не тільки сума пенсії, а сума індексації такої пенсії, яку провели відповідно до закону. Спрощено порядок прийняття рішень профспілками про надання своїм членам виплат чи відшкодувань у встановленому пп.169.4.1 ПКУ неоподатковуваному розмірі (на цей рік – 1500 грн.). Відтепер такі виплати здійснюються за рішенням професійної спілки, її об’єднання та/або організації професійної спілки, прийнятим в установленому порядку, а не у розмірах та на цілі, установлені загальними зборами членів профспілки, як це передбачалося пп.165.1.47 ПКУ раніше.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Головна сторінка / Консультаційний центр / Семінари /

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+