Кредитна карта в день звернення

Кредитна карта в день звернення

Кредитные карты

Нікого вже не здивуєш готівковим кредитом в день звернення, а ось отримання кредитної картки в день звернення — це поки ще досить «молода» кредитна програма. Для споживачів це досить приваблива пропозиція, а от для банків нехай і бажане, але все-таки поки важкоздійснюваним з технічної точки зору зобов’язання.

У зв’язку з цим поки тільки лише лічені банківські установи можуть похвалитися наявністю такої програми. А це, самі розумієте, дає їм можливість пропонувати мінімальну кількість пільг за такими кредитами.

Отже, сама процедура виглядає наступним чином: ви звертаєтеся в банк, який пропонує подібний кредитний продукт, і заповнюєте анкету, надавши весь необхідний пакет документів. З повним його переліком вам варто ознайомитися попередньо, щоб не було тяганини і відмов через брак деяких документів. Відразу треба сказати, що вимоги по документам можна віднести до «лайтовий»: тут треба надати значну кількість документації. Приготуйтеся до того, що знадобиться довідка про доходи, а також копія трудової книжки. І природно, що паспорт потрібен буде обов’язково.

Кредитна карта в день звернення

Що стосується умов кредитування, то тут все не так вже райдужно, адже ставки по кредитній карті в день звернення поки ще досить високі. Вони взагалі-то можна порівняти зі ставками по експрес-кредитах і можуть бути в діапазоні від 24-45%. Що стосується розмірів кредитів за такою програмою, то в основному вони вимірюються скромними сумами до 300 тисяч рублів. Якщо ж ви хочете отримати більш серйозні гроші, то будьте готові до того, що вас зобов’яжуть оформити страховку, яка в разі вашої неплатоспроможності може погасити заборгованість перед банком. Природно, таке додаткова умова виллється вам в значні витрати, причому платежі по страховці будуть не разові, а платити доведеться регулярно протягом усього строку користування кредитною карткою. Страхові премії в залежності від умов страхової компанії треба буде сплачувати або щорічно, або щомісяця.

Тепер зверніть увагу на ще один важливий момент. Фактично всі банківські установи, видаючи кредитну карту в день звернення, позбавляють її такої умови, як пільговий період. Дуже уважно зважте всі «за» і «проти»: наскільки вам необхідна кредитна карта без пільгового періоду, адже відсутність цієї умови фактично позбавляє взагалі привабливості подібного кредитування. На сьогоднішній момент по картах, що видаються в день звернення, пільговий період зберігає лише банк «Російський стандарт».

Ще один важливий фактор, на який також варто звернути увагу: багато банків злегка лукавлять, пропонуючи отримати кредитну карту в день звернення. Справа в тому, що вони лише розглянуть вашу заявку в день, коли ви звернулися, і можуть її схвалити, а ось випуску кредитної карти доведеться почекати кілька днів, оскільки їх технічні можливості не дозволяють зробити це в рамках одного дня. У зв’язку з цією інформацією відразу уточнюйте, що банк має на увазі, обіцяючи видати карту в день звернення.

Ось такі нюанси варто врахувати, якщо звернули свій погляд на подібний вид кредитування.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+