Бюро кредитних історій

Бюро кредитних історій

Кредиты

бюро-кредитных-история

Бюро кредитних історій — організація, куди банк передає кредитні історії своїх позичальників, якщо було дано згоду клієнта. Кредитне бюро — це не структура чи департамент банку, це окрема організація (офіційно) не залежить від банку. Банк не може організувати своє власне кредитне бюро, забороняється закон. Але фактично «Кредитне бюро Російський Стандарт» було утворено банком: один засновник банк Російський Стандарт, другий засновник приватна особа, заступник директора з виробництва в петербурзькому підрозділі компанії «Російський стандарт Горілка».

↑ к содержанию

Кредитне бюро

Кредитне бюро служить того, що б користувачі змогли дізнатися кредитну історію. Кожен банк має договірні відносини з одним (або кількома) бюро кредитних історій.

Виходить що для перевірки кредитної історії потрібно звертатися не в банк, у якого брали кредит, а безпосередньо в кредитне бюро з яким банк має договірні відносини. В якому саме кредитному бюро зберігається кредитна історія можна дізнатися в ЦККІ або самостійно.

↑ к содержанию

Банк кредитних історій

Багато хто помилково думають, що можна скачати кредитну історію і вірять, що існує база кредитних історій. Такий бази нету! Шахраям довелося б вкрасти всі бази кредитних історій з усіх бюро кредитних історій, а їх близько тридцяти. Кредитним бюро бази кредитних історій не вигідно було б розміщувати у відкритому доступі, тому вони продають кредитні історії іншим банкам, з якими мають договірні відносини і згода позичальника, на продаж кредитної історії.

↑ к содержанию

Національне кредитне бюро

Національне кредитне бюро — це звичайне бюро кредитних історій, як наприклад і центральне кредитне бюро або бюро кредитних історій російський стандарт. Це таке гучну назву «національне». Багато теж помилково думають, що це якась загальна база кредитних історій. Ні, це не так. Нету такого місця, в якому б зберігалися всі кредитні історії.

Національне кредитне бюро є найбільшим бюро, тому що в нього потрапляють кредитні історії від таких банків, як Ощадбанк, Альфа Банк і ряду інших великих банків.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+