Чи дадуть мені кредит?

Чи дадуть мені кредит?

Кредиты, Публикации

Останні років п’ять сфера кредитування вийшла на принципово новий рівень, і щільно увійшла в життя громадян. Кредит, і навіть кілька — цілком собі нормальне явище в житті кожного жителя Києва чи Харкова, а так само всіх великих міст України.

Але все-таки, не всім дають кредити, і як дізнатися, чи дадуть вам оформити терміновий кредит?

Інформація про те, що кредит легко отримати кожній людині — не більше, ніж рекламний хід для залучення якомога більшої кількості клієнтів. А на ділі, отримати кредит працівникам таких сфер, де мають місце бути несподівані скорочення, т.я які базуються в першу чергу на економіці країни — набагато важче.

Чи дадуть мені кредит?

 

Сюди відносяться всі співробітники фінансових та економічних структур, і деякі види підприємництв. Все-таки чимало залежить від конкретної діяльності здобувача. Необхідно спочатку визначити мету кредиту. При отриманні кредиту на машину без початкового внеску будуть одні умови, а для інших типів — зовсім інші.

А чи дадуть мені кредит?

Зараз особливо актуальною в банках стала посилена перевірка і вивчення кредитної історії здобувача кредиту, а так само ретельна перевірка його платоспроможності.

Якщо ви ніде не працюєте і зробили собі ліву довідку з роботи — одумайтеся! Ви можете потрапити під арешт і бути оштрафовані, аж до тюремного терміну — за підробку документів. А кредит вам так і не дадуть ..

Так що озбройтесь справжніми документами, своєю трудовою книжкою і вперед. А раптом вам пощастить, і в цей день у менеджера буде відмінний настрій? У більшості випадків питання стоїть лише про те, де вигідніше взяти кредит готівкою, а не дадуть його взагалі.

Якщо банк відмовляється видати вам гроші, то ви можете спробувати його «уламати» це зробити, але для цього вам необхідно оперувати аргументами, які вони в разі чого зможуть конфіскувати і виставити на торги. Це нерухомість, бізнеси, та інша власність, яка може допомогти у виплаті заборгованості.

В даний час банки стали більш уважними до сімейним станом здобувача. Тепер про другий дружині знадобиться повна інформація — робота, зарплата, і так далі — це так само збільшить шанси на кредит. Після прочитання цього матеріалу, питання про те, чи дадуть мені кредит, повинні просто зникнути.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. толян

    мені не дадуть)))))))) я навіть липову довідку не знаю де взяти. зараз всі бояться таке давати))))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+