Допомога в отриманні кредиту безробітному

Допомога в отриманні кредиту безробітному

Кредиты

У нас на сайті вже публікувався матеріал про кредитування інвалідів, а тепер прийшла пора розглянути проблеми безробітних і вже заборгували банку людей. Чи можна отримати кредит безробітному та боржнику? Відповідь — «так», але є ряд нюансів і умов, про які ми й поговоримо далі.

Найголовніше в цій мороці — знайти кредитний союз, який допоможе вам отримати гроші. Найчастіше допомогу в отриманні кредиту безробітному виявляється для того, щоб він примножив їх і повернув назад. Простою мовою — це кредит для малого та середнього бізнесу. Ніякої мови про кредити на авто та інше мови навіть не йде! Це утопія, як для банку, так і для позичальника, і рідко коли адекватна людина піде до банку з подібними проханнями.

Але варто звернути увагу на те, що брокер або організація, яку ви знайдете може не займатися видачею термінових кредитів. Це можуть посередницькі компанії, які шукають клієнтів банку на самі  грабіжні умови і отримують з цього відмінний відкат. І ще варто пам’ятати, що рідкісна біла контора візьметься за роботу з людиною, яка знаходиться в базі боржників за кредитами.

Але тут з’являється й інша проблема. Як знайти хорошого брокера, який не обдурить і не кине? Насправді це цілком реально.

Як мінімум, необхідно уточнити, з якими конкретно банками співпрацює дана компанія. Якщо відповідь буде розмита — «з багатьма» — відразу можете прощатися. Якщо відповідь конкретна — найімовірніше, можна працювати. А якщо боїтеся — продзвонірь до банку банки і уточніть це питання у них.

Допомога в отриманні кредиту безробітному

А найідеальніший варіант — знайти брокера, якому банк просто платять партнерські виплати за залучення клієнтів. У ваших інтересах — кредит, в інтересах партнера-посередника — переконати вас взяти кредит або ж овердрафт. Ніякого криміналу, і всі задоволені. При такій схемі роботи нарватися на шахраїв або жахливі умови найскладніше. Тому що допомога в отриманні кредиту безробітному або боржнику дуже потрібна, і всі, хто дивиться на це з точки зору людини — надійде належним чином.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Лев

    Ох зараз має декілька знайомих безробітніх, та ніхто з них не може взяти кредит… може не там шукають. хтозна.

  2. Іван

    Як отримати кридит

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+