Іпотечне кредитування нерухомості

Іпотечне кредитування нерухомості

Кредиты

В даний час все більше молодих сімей відчуває необхідність використовувати іпотечне кредитування нерухомості. Це пов’язано з досить високою вартістю житла в Україні.

 

ипотечное-кредитование

Не дивлячись на те, що до березня 2014 року вартість кв. м. в новобудові знизилася майже на 1,5%, придбати первинне житло в кредит стало дорожче. Проте варто зазначити, що первинне житло в Києві в даний час дешевше вторинного житла більш ніж на 10%. А ось стрімке знецінення гривні, яке відбулося за останні півроку, на вартість житла ніяк не вплинуло. Експерти стверджують, що забудовники не прагнуть підвищувати вартість житла, це пов’язано з різким падінням платоспроможності більшості українців.

За законом, іпотечне кредитування нерухомості у 2014 році в Україні має ті ж умови, що й кілька років тому. Однак кваліфіковані експерти помітили, що отримати іпотечний кредит з весни цього року буде набагато складніше. Для того щоб банківська організація погодилася дати позику, подружжю буде необхідно на етапі покупки внести досить велику суму, початковий платіж.

Крім того, покупцям потрібно буде переконати працівників банку в своїй платоспроможності. Справа в тому, що через не стабільної політичної та економічної ситуації в країні, навіть банки-гіганти були змушені обмежити видачу іпотечних кредитів. Це пов’язано з різким зростанням іноземної валюти і відтоку грошових коштів з банківської системи. У більшості випадків, обмеження відбилися на те, що значно збільшився первинний, авансовий платіж. А так же умови, за якими перевіряють платоспроможність позичальника, стали набагато жорсткіше.

Але, не дивлячись на всі вжиті заходи, щодо скорочення видачі іпотечних кредитів, що не швидко, але відносно стабільно зростає кількість угод, що укладаються при придбанні житла. Однак дана статистика стосується лише нового житла, за зимові місяці 2014 рівень продажів виріс майже на 2,1%. Експерти відзначають, що населення України все більше намагається купувати житло без укладення іпотечного кредиту, тобто за рахунок раніше накопичених коштів.

В такій економічної ситуації яка зараз склалася  в Україні, за даними опитування, яке проводилося в березні 2014 року, віра населення в іпотеку починає стрімко падати і вже в два рази менше українців готові купувати нерухомість за допомогою іпотечного кредитування.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. весна красна

    щеб пак! з такими відсотками як в наших банках — це грабіж! а накопити не знаю. це важко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+