Річна відсоткова ставка по кредиту

Річна відсоткова ставка по кредиту

Кредиты

Річна відсоткова ставка по кредиту

Звичайна людина, яка далека від знання схем роботи банківської системи при слові вигідний або недорогий кредит думає лише про те, що в цьому кредиті велика сума, довгий термін, і невелика річна процентна ставка. Але насправді все справа йде інакше. Річний відсоток — не найважливіший атрибут і показник. Не віриться, правда?

Не будемо вдаватися в складності системи і говорити незрозумілими словами. Але давайте подивимося на факти. При оплаті кредиту так само враховуються найрізноманітніші комісії і податки. Приміром, взяли ви кредит під 40% річних. Виплатили його за два роки, і живете далі, зовсім не підозрюючи, що ви подарували банку як мінімум ще 40% від первісної суми. Тобто процентна ставка по кредиту за два роки склала близько 160%! Це нереально велика цифра для простої людини.

А на ділі дуже велику роль відіграє інфляція. Сьогодні береш 100 доларів — через рік це вже 110-120 доларів від дня їх отримання. Для більш простого кредиту і більш стабільною захисту від валютного курсу люди користуються послугами швидкого оформлення кредитних карт.

Щоб прорахувати скільки потрібно платити по кредиту скористайтеся кредитним калькулятором.

Так само перед вибором пропозиції подивіться, як вказані відсотки в реченні. Вони вказуються з терміном на рік, місяць, або навіть десять днів. Чим менше термін — тим підозріліше кредит, і тим швидше ховаються реальні проценти та інші грабіжні умови та обставини.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+