Відмова в кредиті — чи є вихід?

Відмова в кредиті — чи є вихід?

Кредиты

не-дають-кредит

Перш ніж видати кредит, будь який банк перевіряє кредитну історію майбутнього позичальника через бюро кредитних історій. Інформація звичайно надається трьох видів: позитивна, негативна і відсутність даних по позичальнику. Останнє означає, що людина ще не зверталася в банки і не оформляла кредит. Позитивна кредитна історія є гарантією того, що за наявності відповідних …

Що таке кредитна історія ви иожете пізнаті на цій сторінці.

↑ к содержанию

Чому відмовили в кредиті

Перш ніж видати кредит, будь московський банк перевіряє кредитну історію майбутнього позичальника через бюро кредитних історій. Інформація звичайно надається трьох видів: позитивна, негативна і відсутність даних по позичальнику. Останнє означає, що людина ще не звертався в банки і не оформляв кредит. Позитивна кредитна історія є гарантією того, що за наявності відповідних факторів ви не отримаєте відмову в кредиті, якщо така необхідність виникне. А ось негативна кредитна історія — основна причина, через яку вам у кредиті буде відмовлено.

Причин не видавати кредит, крім зіпсованої кредитної історії, може бути декілька. Це і ваш вік (оптимальним вважається 27-35 років), рівень доходу, професійний досвід, успіхи в кар’єрному зростанні, чи полягає у шлюбі майбутній позичальник (вітаються одружені (заміжні) фізичні особи) та багато іншого.

↑ к содержанию

Скоринг — страшний звір

У наш час рівень надійності будь-якого позичальника визначає не сам банк і не його керівник, а сучасна машина — комп’ютер. Саме скоринг — цей страшний звір — вирішує, чи отримаєте ви гроші, або вас чекає відмова в кредиті.

Автоматична система, яка підраховує ризики неповернення кредиту і називається скоринг, у Київі, та й у всій Україні, набуває все більшого поширення. Причому, якщо для отримання кредиту по іпотеці необхідна ще особиста бесіда з експертом по кредиту, то видавати дрібні споживчі кредити чи ні, вирішує тільки комп’ютерна програма.

У трьох випадках машина приймає рішення самостійно:

  • при експрес-кредитах;
  • при видачі миттєвих кредитних карт;
  • при видачі кредитів на суму не більше 3-5 тисяч доларів без забезпечення.

У цьому випадку анкета позичальника перевіряється на достовірність автоматично — система виставляє бали за кожен окремий її параметр і підраховує «очки». Якщо сума становить менше певної, ви і отримуєте відмову в кредиті, а також потрапляєте в «чорний» список недобросовісних платників.

↑ к содержанию

Що робити, якщо відмова в кредиті отриманий

Причини відмови у видачі кредиту

Причину, через яку вам відмовили в кредиті, ви не дізнаєтеся в більшості випадків. Вам просто прийде повідомлення, в якому написано, що ви отримали відмову в кредиті. Але основні причини можна виділити, хоча у кожного банку вони, зрозуміло, свої:

  • Стоп-листи;
  • доходи;
  • вік;
  • стать;
  • здоров’я;
  • Не вірно вказані дані (наприклад адреса фактичного проживання або приховування раніше взятих кредитів);
  • наявність кримінального минулого;
  • адреса прописки з поганою історією;
  • телефон з поганою історією;
  • неспиятливе та непостійне місце роботи;
  • стаж на новому місці роботи;
  • проблемні родичі або люди зі схожим прізвищем (навіть такі випадки бувають);
  • біографія клієнта.

Якщо потрапляєте хоч під один із пунктів, то таким чином, перспектив на майбутнє за кредитами ви втрачаєте. Причому, на дуже тривалий термін. Негативна кредитна історія зберігається не менше 15 років. З такою історією вам відмовлять у кредиті і в інших банках. Що ж робити?

Практика проведення фінансових операцій підказує, що вихід з даної ситуації є. Тільки не потрібно намагатися виправити свою негативну кредитну історію за допомогою послуг так званих помічників — кредитних «брокерів», яких дуже багато сьогодні розвелося в Інтернеті. Гроші ви витратите, причому чималі, а результату не отримаєте. Вони намагаються обдурити скорінговую систему.
А зробити можна наступне. Необхідно спробувати знайти такий банк в Москві, який не вимагатиме перевірки кредитної історії. Як правило, до таких відносяться не Ощадбанк або Альфа Банк — акули фінансів, а дрібні банки. Саме вони можуть і не відповісти відмовою на ваше прохання видати кредит.

Існує ще один варіант виходу із ситуації. Це погодитися на невигідні умови кредиту або на скорочення його терміну. На таких, фінансово не дуже приємних для вас умовах, банк може видати споживчий кредит, а не виставити відмова в кредиті. Що ж — це теж може допомогти, якщо гроші необхідні, а репутація ваша як позичальника «підмочена».

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+