Як погасити кредит?

Як погасити кредит?

Кредиты

Сьогодні все більше людей для вирішення якихось важливих завдань, наприклад, купівлі нерухомості, автомобіля, відкриття власного бізнесу або оплати будь-яких необхідних речей, вибирають кредитування. Нічого страшного в цьому немає, потрібно лише бути впевненим у своїх силах і джерелі заробітку.

Отже, як погасити кредит?

На будь-який кредит, взятий у банку, є складений договір. У ньому обмовляється щомісячна сума платежу, який повинен здійснювати клієнт, який взяв кредит. У цю суму входить частина кредиту і відсотки, які бере банк за надану послугу. Важливо вносити щомісячний платіж регулярно, інакше сума погашення кредиту буде рости, і накопичуватися, а розплатитися з банком буде все важче.

Можна погасити кредит і достроково, розплатившись на будь-якому етапі погашення повної сумою. Цим ви виконаєте договір і більше ніщо вас не буде пов’язувати з банком. Ну а якщо банк не буде отримувати регулярно платіж, то проти особи, яка взяла кредит, можуть прийняти штрафні санкції. Розмір цих санкцій також обумовлюється в договорі кредитування з банком. Уважно вивчайте договір і розглядайте будь-які, навіть несприятливі ситуації.

Пам’ятайте, що дуже важливо підтримувати з банком довірчі відносини. Всі банки пов’язані однією кредитною базою даних, так що несумлінні позичальники, звертаючись до іншого банку, можуть отримати відмову в наступному кредитуванні. Тому, необхідно розраховувати свої сили до того, як укладати угоду з банком.

Як зробити процедуру розрахунку з банком простіше?

  1. Внесіть перший щомісячний розрахунок і збережіть пам’ятку про нього з точною датою і сумою оплати.
  2. Відрахуйте кошти для подальшого розрахунку і відкладіть їх, бажано, щоб ця сума не перемішувалась з іншими засобами. Не використовуйте ці гроші.
  3. У призначену дату, після закінчення одного банківського місяці, зробіть другий внесок. І знову повторіть процедуру.

Таким чином, ви убезпечите себе від прострочень і проблем з грошима і розрахунком.

Слід розуміти, що якщо виникають якісь проблеми з погашенням кредиту, втрата працездатності або надзвичайні обставини — треба йти в банк і викладати кредиторам свої проблеми. Важливо повідомити про труднощі, а не ухилятися від сплати, так як це зробить тільки гірше. Ну а працівники банку завжди можуть запропонувати вихід з ситуації, що склалася.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Настя

    Люди, перевіряйте до копійок!!! Якщо не побачите або не доплатите хоча б копійку — поставять пеню!!! а через 10 років знайдуть вас і відберуть багацько грошей!

  2. Даша Цепаева

    Да уж. Сама как-то чуть не попалась. У кассира не было сдачи. Говорит давайте округлим. Хорошо, что настояла на своем. Переверяйте все сто раз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+