Загальний строк позовної давності по кредиту та боргами

Загальний строк позовної давності по кредиту та боргами

Загальний строк позовної давності по кредиту та боргами
4.5 (90%) 2 голосов

Кредиты

 Багатьох людей, особливо які роблять або вже зробили собі дуже нехорошу кредитну історію важливе питання строків позовної давності кредиту або боргів. Ніби як термін 3 роки, але насправді все набагато складніше, і часто ця цифра коригується залежно від конкретної ситуації.

Юридично даний термін ніде не вказується і не завіряється, а сама процедура повернення не позначається, якщо така буде потрібно. Така ситуація склалася тому, що кредитний договір в кожному банку носить суто індивідуальний характер. Десь без всяких проблем дають кредити безробітним без довідок, а десь і з довідками не дадуть кредит інваліду. На жаль, це бізнес, а на людські життя завжди і всім наплювати.

За законом, загальний строк позовної давності по кредиту становить 3 (три) роки. Звідки взялася ця цифра і як вона аргументується законодавчо?

Термін позовної давності по кредиту — 3 роки, це той період, коли боржник не виходить на контакт і не збирається віддавати кредит. У випадку, якщо ви йдете на контакт і повністю визнаєте свою провину — то цей термін буде постійно звітуватися з початку. Тобто, у вас буде набагато більше часу, ніж 3 роки.

А от як побут наприклад з поштовими доставками? Чи вважається повідомлення про отримання і підпис на ньому підтвердженням своїм зобов’язань?

Хоча вся ця процедура і ці три роки досить слизькі поняття, тому краще всього не нахабніти і не зривати терміни кредиту, а справно все платити і мати чисту кредитну історію.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Настя

    Зараз кредитную історію може зчорнити навіть той факт, що ви заручилися за когось, а він чи вона на день пізніше погасив кредит. отак от!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2018 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+

Загальний строк позовної давності по кредиту та боргами
4.5 (90%) 2 голосов