Загальний строк позовної давності по кредиту та боргами

Загальний строк позовної давності по кредиту та боргами

Кредиты

 Багатьох людей, особливо які роблять або вже зробили собі дуже нехорошу кредитну історію важливе питання строків позовної давності кредиту або боргів. Ніби як термін 3 роки, але насправді все набагато складніше, і часто ця цифра коригується залежно від конкретної ситуації.

Юридично даний термін ніде не вказується і не завіряється, а сама процедура повернення не позначається, якщо така буде потрібно. Така ситуація склалася тому, що кредитний договір в кожному банку носить суто індивідуальний характер. Десь без всяких проблем дають кредити безробітним без довідок, а десь і з довідками не дадуть кредит інваліду. На жаль, це бізнес, а на людські життя завжди і всім наплювати.

За законом, загальний строк позовної давності по кредиту становить 3 (три) роки. Звідки взялася ця цифра і як вона аргументується законодавчо?

Термін позовної давності по кредиту — 3 роки, це той період, коли боржник не виходить на контакт і не збирається віддавати кредит. У випадку, якщо ви йдете на контакт і повністю визнаєте свою провину — то цей термін буде постійно звітуватися з початку. Тобто, у вас буде набагато більше часу, ніж 3 роки.

А от як побут наприклад з поштовими доставками? Чи вважається повідомлення про отримання і підпис на ньому підтвердженням своїм зобов’язань?

Хоча вся ця процедура і ці три роки досить слизькі поняття, тому краще всього не нахабніти і не зривати терміни кредиту, а справно все платити і мати чисту кредитну історію.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Настя

    Зараз кредитную історію може зчорнити навіть той факт, що ви заручилися за когось, а він чи вона на день пізніше погасив кредит. отак от!

  2. ольга

    хочу взяти кредит щоб погасити інші кредити і платити один

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+