Нерухомість у Болгарії за громадян України

Нерухомість у Болгарії за громадян України

Новини

bulgaria-01

На тлі політичної та економічної нестабільності в країні багато українців проявляють підвищений інтерес до закордонної нерухомості. Деякі хочуть зберегти свої заощадження, а інші переживають не тільки за свої гроші, але й за власне життя.

На додаток до всього законодавство України, яке регулює оборот нерухомості, відрізняється останнім часом нестабільністю і непередбачуваними трансакційними і податковими витратами. Як приклад, можна навести запроваджену торік обов’язкову оцінку вартості об’єктів сертифікованими фахівцями, ліміти на готівкові розрахунки при придбанні квартир і додаткові мита (1-5% від ціни об’єкта)!

↑ к содержанию

Чому українці обирають нерухомість у Болгарії?

Згідно зі статистикою пошукових запитів Яндекса і Google більшість громадян України хочуть купити нерухомість в Болгарії. На 2-му та 3-му місці — квартири в Польщі і будинки в Чорногорії!

Низькі ціни на будинки в Болгарії біля моря, можливість на вигідних умовах оформити розстрочку, прекрасна екологія і м’який клімат — все це приваблює українців. Однак купують українці болгарське житло ще й з інших причин!

Членство в Євросоюзі

Будучи членом Євросоюзу з 2007 року, Болгарія суворо дотримується всіх європейських норм  будівництва (наприклад, місцеві новобудови підлягають європейській сертифікації). При цьому апартаменти і квартири в престижних містах Болгарії коштують дешевше, ніж у Києві.

Не можна не згадати про законодавчий захист інтересів інвесторів з інших країн як в частині оподаткування та майнових прав, так і в частині надання пільг при отриманні візи!

Отримання річної мультивізи

Відразу після оформлення права власності на болгарську нерухомість можна отримати туристичну мультивізу на рік (надалі її можна продовжувати до 3 років), що дає право багаторазово перетинати кордони Евросюза! Болгарії.

↑ к содержанию

Кращі умови проживання для пенсіонерів

У Болгарії діє урядова програма отримання дозволу на тимчасове проживання для нерезидентів-пенсіонерів.

Для отримання дозволу на тимчасове проживання потрібно представити документи, що підтверджують володіння болгарською нерухомістю, і мати на рахунку в одному з місцевих банків близько 1100 € (прожитковий мінімум на одну особу на 2014 рік)!

Наявність ВНЖ надає право на:

  • повноцінне медобслуговування, в т.ч. одержання передбачених законом безкоштовних послуг;-надо удалить, такого права нету
  • багаторазовий перетин кордону (Ви також зможете запрошувати до себе членів сім’ї та родичів);
  • отримання банківської позики;
  • ведення бізнесу на території Республіки Болгарія;
  • можливість зробити дозвіл на тимчасове проживання своїм родичам за спрощеною схемою.

Поради експертів про те, як обрати хорошу нерухомість в Болгарії!

Середня собівартість будівництва житла «під ключ» (в т.ч. ПДВ) складає 550 € / м², а реальна ціна ділянки під забудову на першій лінії становить 1500 € / м².

Враховуючи бажання забудовника заробити не менше 15% (якщо менше, то легше покласти гроші в банк) на своєму проекті, ціна на квадратний метр гідного об’єкта складе не менше 650 €. А якщо говорити про ціну якісного житла на узбережжі, то вона складе від 950 € / м².

Тому, якщо Вам пропонують купити апартаменти в новобудові за ціною, менше 650 € за кв.м., то, напевно, при будівництві об’єкта економили на матеріалах, а значить, Ви будете чути шум від сусідів і запах їх їжі.

Обійти «підводні камені» і знизити ризики при придбанні нерухомості в Болгарії можна, звернувшись в надійне і досвідчене агентство нерухомості, професійні юристи та ріелтори якого гарантують повну безпеку і надійність покупки нерухомості!

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+