Переклад особистих документів без проблем!

Переклад особистих документів без проблем!

Новини

Необхідність в перекладі документів буває разова, а буває і постійна, якщо справа стосується бізнесу або юриспруденції. Замовляйте переклад документів в бюро перекладів у Львові — і ваші документи завжди будуть перекладені швидко і без помилок.

Переклад офіційних документів заняття не з простих, адже в кожній галузі документація містить свою термінологію. А що стосується перекладу медичних документів — це взагалі одна з найбільш складних категорій. Тут одна помилка може коштувати людського життя. Тому ці документи повинні перекладати тільки кваліфіковані фахівці. Не варто жартувати з перекладами в важких тематиках! Дізнайтесь чому у нашій статті!

перевод док

↑ к содержанию

Переклад медичних документів

Пошуки спеціаліста медичного перекладу забирають багато часу. Як швидко знайти того, хто гарантовано виконає роботу максимально точно? Не варто шукати на форумах або біржах фрілансу, зверніться в бюро перекладів у Львові, де є штатні перекладачі медичної тематики, для яких переклади, основний вид діяльності.

Категорії медичних документів, які ми перекладаємо:

 • клінічні дослідження;
 • фармацевтичні документи, інструкції;
 • технічну документацію медичного обладнання;
 • доповіді, дисертації, статті, сертифікати, патенти;
 • медичну науково-популярну літературу;
 • довідники, амбулаторні карти, виписки з історії хвороби.

↑ к содержанию

Переклад інших категорій документів

Наше бюро перекладів має великий штат перекладачів, які спеціалізуються за такими категоріями перекладів:

 1. науково-технічний;
 2. юридичний;
 3. бізнес-документація;
 4. інженерно-технічний;
 5. сільськогосподарський;
 6. посвідчення особи;
 7. дипломи та сертифікати про освіту.

Кращі фахівці працюють швидко

Від кожного спеціалізованого перекладу залежать певні аспекти роботи або життя інших людей. Іноді від оперативного перекладу документації залежить можливість укладання важливого договору, проведення операції, тощо. Фахівці нашого бюро володіють професійною освітою перекладачів та лінгвістів, а також мають багаторічний досвід робот. При цьому в нашому бюро понад 175 перекладачів. Кожен з яких спеціалізується на певній тематиці перекладу.

Ми працюємо з будь-яким обсягом документів швидко. А якщо перекласти потрібно до 5 сторінок, ви можете отримати результат вже через 4 години. Ми не просто перекладаємо, ми несемо відповідальність за кожне слово! Кожен документ проходить контрольну перевірку редактора. Якщо у замовника в процесі роботи виникають питання, ми роз’яснюємо і уточнюємо всі нюанси.

Ціна залежить від складності, а також від обсягу та термінів. При цьому ми завжди повідомляємо ціну за реально виконану роботу. Що стосується збереження або конфіденційності документів, то ми відповідаємо за збереження своєї репутацією. Ви можете довіритися нам!

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+