Обираємо хостинг в Україні: переваги різних типів

Обираємо хостинг в Україні: переваги різних типів

Різне

Ринок хостингу в Україні сьогодні дуже різноманітний, а тому нерідко починаючі бізнесмени дуже довго обирають, якій послузі віддати перевагу, щоб сайт працював як годинник.

Безумовно, швидкість завантаження сторінок сайту багато в чому залежить від якісного хостингу і його надійності. У той же час приголомшливо красивий сайт користувачі можуть просто не бачити, якщо він раз у раз буде йти в оффлайн. Так само не до душі користувачам і занадто тривале завантаження сторінок сайту — іноді користувачі просто кидають наполовину заполонені кошики інтернет-магазинів, тільки тому що втомилися чекати, коли ж потрібна сторінка відкриється.

Все це важливо, як для магазинів-початківців, яким потрібно утвердитися в гарній репутації, так і для досвідчених акул бізнесу. Погодьтеся, не личить відомому і шановному сайту зависати на півдорозі, так і не задовольнивши свого клієнта.

Щоб такої ситуації не відбулося, багато інтернет-магазинів віддають перевагу хостингу на швидкісних SSD-дисках. При розміщенні сайтів на цих дисках, можна отримати певні гарантії, адже швидкість роботи баз даних, пошти і самого сайту збільшується в порівнянні зі звичайним хостингом в 5 разів. При цьому ціна за рахунок енергозбереження на цю послугу залишається все такою ж доступною.

Для масштабних проектів

Однак, якщо інтернет-магазин стрімко розростається і даних в ньому з кожним днем ​​стає все більше, варто розглянути таку послугу, як VDS або виділений сервер. Вони відрізняються за своєю суттю, але в тому і в іншому випадку клієнт має більше прав з управління хостингом. Зокрема, орендар серверу сам може обирати його конфігурацію, встановлювати будь-яку ОС, ПО, а також налаштовувати систему під свої потреби.

При використанні VDS клієнт має повний доступ до системи, а також можливість самостійно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Крім цього, серед переваг VDS необмежена кількість сайтів, доменів / піддоменів, баз даних, ssh / ftp / email користувачів. VDS обмежений лише системними ресурсами відповідного тарифного плану, який при необхідності, можна змінити.

Вибираючи хостинг в Україні, завжди звертайте увагу на наявність у компанії-хостера власного надінйого датацентру, а також цілодобової технічної підтримки. Навіть якщо зараз вам це може не знадобитися, така підстраховка буде для вас і вашого онлайн-проекту великим плюсом.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+