Android TV box як заміна класичного телебачення

Android TV box як заміна класичного телебачення

Потребителю

Можемо сказати, що, напевно, на щастя, йдуть ті часи, коли ми чекали дитячі мультики в певний час дня, а по вихідним точно знали, в який час і в якій послідовності будемо перемикати канали в гонитві за черговою серією улюбленого телевізійного шоу.

Раніше телебачення можна було отримувати в обмеженому розмірі — до 10 каналів за допомогою телевізійної антени. Канали були аналогові, зображення і звук дуже сильно залежали від погоди за вікном, положення антени та предметів навколо неї.

Тому небувалий «бум» справили постачальники послуг кабельного і супутникового телебачення, які через свої ресивери (тюнери) по кабелю від серверів або супутникових антен передавали близько 100 каналів на різних частотах за певну плату.

Трохи пізніше, з появою доступного безлімітного інтернету, ринок цих послуг почав стрімко змінюватися. Навіщо платити за кабельне, якщо в мережі можна знайти будь-яке відео, фільм і новини в будь-який час?

Та й провайдери пропонують свої інтернет-канали (iptv) без доплат. Правда, доступ до них можна отримати тільки будучи клієнтом і, переважно, тільки на комп’ютері, каналів теж обмежена кількість, та й контент на них лінійний і одноманітний — по суті, у Вас все одно немає вільного вибору, що і коли подивитися.

Тож не дивно, що останнім часом все частіше в квартирах можна побачити різного роду неттопи (з англ. «InterNET» і «deskTOP») — міні-комп’ютери з пристойними обчислювальними потужностями, але компактними розмірами, які, по суті, використовують телевізор як дисплея. Їх ще називають смарт тв приставками, Android TV box, windows mini pc медіаплеєрами. Фукціонал такі неттопи, як правило, мають великий, але найголовніше їх перевага — вони підключаються до інтернет (по WiFi або кабелем).

Моделей ТВ боксів досить багато, ми рекомендуємо вам звернути увагу на Beelink GT1.

На «робочий стіл» міні пк можна встановити погодні та новинні віджети, перед виходом, допиваючи ранкову каву, глянути пробки, побудувати оптимальний маршрут і скинути його собі на смартфон.

Можна подивитися фільм з доступних в інтернеті практично в будь-якій якості (багато з сучасних приставок підтримують відтворення UltraHD — 4К) або навіть в 3D, але тільки в тому випадку, якщо є 3D окуляри і дозволяє телевізор.

Можна відповісти в Skype або відписати в соцмережі, лише на секунду відвернувшись від перегляду фільму або тв. На телевізорі знову можна грати в ігри, але на цей раз не боячись «посадити кінескоп».

І ще дуже багато можливостей, так як обмежень в інтернеті практично немає, а значить, і на Вашому телевізорі їх так само не буде. Це вже кардинальної новий підхід до телебачення. Можна сказати, що тепер формується культура споживання телевізійного контенту. З появою смарт тв приставки, змінюється роль телевізора в родині. Тепер телевізор стає другом сім’ї і помічником. І найприємніше — вибрати і замовити смарт ТВ приставку можна з доставкою по країні або місту можна в багатьох інтернет-магазинах.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+