Рейтинг кращих перфораторів

Рейтинг кращих перфораторів

Потребителю

Що потрібно людині в першу чергу? Житло. Його облаштуванням люди займаються вже не одне тисячоліття. Звичайно, за цей час було придумано величезну кількість всіляких інструментів і пристосувань, що полегшують працю і поліпшують результат. Найбільш значущі нововведення в сфері будівництва та ремонту відбулися після винаходу електродвигунів. Деякі електроінструменти призначені тільки для однієї мети, інші — можуть виконувати цілий ряд робіт. Наприклад, перфоратор — це пристрій, який поєднує в собі функції відбійного молотка і дрилі, тобто вміє і свердлити, і довбати одночасно.

Перфоратори початкового рівня мають відносно низькою потужністю, через що можуть працювати тільки з м’яким бетоном і цеглою. Головна перевага таких моделей — низька маса і простота використання. Основними виробниками аматорських перфораторів є вітчизняні фірми, на кшталт Интерскол, Зубр. Професійні інструменти можуть похвалитися потужністю від 1500 Вт, чого достатньо для роботи з каменем і бетоном, штробления каналів і проробляє великих отворів. В даному класі виступають імениті бренди: Makita, Bosch, DeWALT.

При покупці перфоратора доводиться враховувати кілька важливих критеріїв:

 • Потужність. Чим більше діаметр і глибина отворів, які планується бурити, тим потужніше потрібен інструмент.
 • Енергія удару. Тверді матеріали та велика інтенсивність робіт вимагають високих значень цієї характеристики.
 • Універсальність. Якщо купується один інструмент, який планується використовувати для бетону, металу і дерева, логічно розглядати моделі зі змінними патронами.
 • Ергономіка і вага. Чим легше і зручніше перфоратор, тим менше втомлюється користувач. З іншого боку, для важких робіт доводиться застосовувати потужний інструменти, які не можуть важити мало.
 • Тип живлення. Акумуляторні моделі набагато зручніше мережевих, але набагато дорожче і обмежені за потужністю.

Пропонуємо вашій увазі огляд перфораторів, в якому представлені популярні серед любителів і професіоналів інструменти, які добре зарекомендували себе на ринку. При складанні рейтингу враховувалися:

 • популярність моделі;
 • кількість позитивних відгуків;
 • співвідношення ціна якість;
 • репутація фірми — виробника.

↑ к содержанию

Кращі «перевірені» перфоратори: ціна-якість

В даний рейтинг увійшли найпопулярніші моделі перфораторів від відомих брендів «Bosch», «Makita» і «DeWALT». Головний критерій потрапляння в рейтинг — велика кількість позитивних відгуків, що стосуються якості та надійності роботи електроінструменту.

4 AEG KH 24 E

 • Оптимальний варіант для висотних робіт
 • Країна: Німеччина

Маса перфоратора — 2,4 кг, тому він надзвичайно популярний серед висотників, які займаються утепленням і обробкою фасадів. Таким монтажникам доводиться працювати без міцної опори, тому невелика вага інструменту — істотний критерій вибору. Незважаючи на легкість моделі, максимальний діаметр отвору в бетоні, яке можна пробурити з її допомогою — 24 мм. Є режим шуруповерта і блокування кнопки включення.

Власники хвалять надійність інструменту. Його часто використовують для інтенсивних монтажних робіт і, за відгуками власників, він мало гріється і швидко остигає. В цілому, судячи з розповідей покупців, якщо за цим перфоратором правильно доглядати, він може працювати без поломок роками. З недоліків — відсутність в комплекті поставки бурів і мастила.

↑ к содержанию

3 DEWALT D25124K

 • Кращий удар в своєму класі
 • Країна: США

Ця модель має енергію удару 3,4 Дж — кращий показник в категорії. При цьому гасіння віддачі і вібрації теж на високому рівні. Такий перфоратор чудово підійде для електроустановочних і монтажних робіт, де часто потрібно прокладати штроби, виготовляти подрозетники і свердлити глибокі отвори в бетоні. У комплекті є змінний патрон, тому інструмент може працювати і в якості потужного дриля.

Покупці особливо задоволені продуктивністю і надійністю перфоратора. За відгуками, він практично не потребує докладання зусиль від користувача — потрібно тільки правильно направляти його. Професіоналам подобається хороше співвідношення вага — потужність, його рекомендують, в тому числі і для висотних робіт. Недолік — досить скромна комплектація: тільки кейс і глибиномір.

↑ к содержанию

2 MAKITA HR2470

 • Відмінна ергономіка при доступній ціні
 • Країна: Японія

Вага 2,6 кг при максимальній енергії удару 2,4 Дж — це результат дійсно грамотної роботи конструкторів. Додавши до цього відмінний баланс, зручність в роботі і відмінні показники надійності, отримуємо оптимальний інструмент для дому або професійних монтажних робіт.

Власники одностайно хвалять швидкість буріння, стійкість до перегріву і тривалій роботі без зупинок, зручність обслуговування і ремонтопридатність. Відмінні оцінки також заслужила прекрасна развесовка і продумана ергономіка інструменту. Мінус один: дорогі і важкодоступні запчастини, наприклад, змінні щітки двигуна.

 1 BOSCH GBH 2-26 DFR

 • Кращий функціонал
 • Країна: Німеччина

Bosch GBH 2-26 DFR — одна з найпопулярніших моделей перфораторів для домашнього та напівпрофесійного використання. Номер один у нашому рейтингу найбільш перевірених перфораторів! Може працювати як в режимі свердління, так і в режимі довбання. Є система швидкої заміни патрона і патрон в комплекті.

Можна знайти безліч позитивних відгуків про перфораторы Bosch. З переваг можна відзначити довговічність інструменту і високу потужність. Коментар одного з користувачів:

«Не вбиваємо перфоратор, кращий за надійністю! Вільно бере бетон високої марки, який застосовується для будівництва мостових конструкцій. Нагрівав його до такої міри, що руки не тримали. І ні краплі натяку на знос. При цьому дістався він мені б. у. 2 роки»

Скарги ж на інструмент здебільшого пов’язані з браком і підробками. Справа в тому, що модель дуже популярна і є ймовірність того, що замість німецької збірки в руки покупця може потрапити перфоратор китайської зборки, з усіма наслідками, що випливають.

↑ к содержанию

Кращі акумуляторні перфоратори

Будь-провід живлення — потенційне незручність. Мережевому інструменту потрібно розетка або подовжувач, який потрібно тягати за собою. Крім того, у багатьох місцях електрики поблизу просто немає, наприклад, при монтажі рекламних конструкцій на вулиці. У таких випадках хорошим вибором буде акумуляторний перфоратор. У цій категорії — тільки кращі моделі з відмінною ергономікою. Всі вони використовують в якості джерела живлення сучасні літій — іонні акумуляторні батареї і відрізняються хорошим співвідношенням маса — потужність.

↑ к содержанию

4 Интерскол ПА-10 / 14,4Р-2

 • Сама низька ціна
 • Країна: Росія (виробництво в Китаї)

Перфоратор від Интерскол є найслабшою ланкою в нашому рейтингу. Але мова йде не про проблеми з якістю — воно тут хороше — а про низьку потужності. Енергія удару всього 0,9 Дж, а значить використовувати інструмент можна тільки на відносно м’яких матеріалах. Проте, за словами користувачів, перфоратор в стані проробляти отвори в бетоні діаметром близько 16 мм без особливих проблем, а значить рядовим користувачам пристрою вистачить позаочі.

До того ж, у цій моделі є одна важлива перевага — компактні габарити і вкрай низька маса, завдяки чому користуватися ним дуже зручно. Перед нами універсальний пристрій, який в змозі замінити шуруповерт, дриль і перфоратор.

Відгуки користувачів

 • Переваги: ​​найнижча маса (всього 1,4 кг); є підсвічування робочої області; є гальмо двигуна;
 • Недоліки: відсутня режим довбання; немає антивібраційної системи;

↑ к содержанию

3 ПЕРФОРАТОР BOSCH GBH 180-LI 4.0АЧ X2

 • Висока якість акумуляторів
 • Країна: Німеччина

Акумуляторний інструмент Bosch такий популярний серед будівельників і монтажників, тому що якість батарей у нього завжди на вищому рівні. Цей перфоратор — не виняток. 18-ти вольта акумулятор заряджається всього 40 хвилин, і має ємність 4 А * год, при цьому в комплекті їх два, що дозволяє працювати без перерв. Ергономіка інструменту прекрасно продумана: він добре збалансований, має зручні обгумовані рукоятки, блокування від випадкового включення. Приємний бонус — можливість швидко замінити щітки двигуна без розбору інструменту.

Власники хвалять істинно німецька якість збірки інструменту і увага до найдрібніших деталей. Перераховуючи переваги перфоратора, покупці особливо часто згадують відмінні акумулятори, плавність і чіткість перемикань, а також зручний кейс. І хоча енергія удару у нього не найбільша в категорії — 1,7 Дж, отвори діаметром до 20 мм в бетоні він бурить без проблем.

↑ к содержанию

2 AEG BBH 18 LI-402C

 • Оптимальне поєднання потужності і продуктивності
 • Країна: Німеччина (виробництво в Китаї)

Перфоратор від AEG — дуже хороший вибір. Він має високу потужність, що дозволяє свердлити отвори в бетоні діаметром до 50 мм. Звичайно, енергія удару у даній моделі трохи нижче, ніж у лідера рейтингу, але і 2,3 Дж досить для більшості робіт.

Ергономіка, як і слід було очікувати від пристрою такого рівня, на висоті. Зміна режимів, установка бура, регулювання обмежувача глибини свердління — всі операції проробляються буквально за секунду. Використання пристрою також полегшується за рахунок вертикальної компоновки двигуна і щодо низької маси. Загалом, хоч і дорогий, але якісний, потужний і зручний перфоратор.

Відгуки користувачів

Переваги: ​​Висока продуктивність; є всі необхідні режими роботи; акумуляторів вистачає надовго; низька маса (3,5 кг); в комплекті є кейс для зберігання; реверс, антивібраційна система.

Недоліки: Відносно висока вартість; відсутня запобіжна муфта.

↑ к содержанию

1 MAKITA DHR264Z

 • Найкраще співвідношення ціни та якості
 • Країна: Японія

Продукція японської компанії Makita славиться серед професійних будівельників по всьому світу. Модель DHR264Z помітно виділяється на тлі конкурентів високою енергією удару і чудово продуманою ергономікою. Чого тільки варта можливість використання універсальних акумуляторів, придатних для будь-якої бездротової техніки Makita. До речі, їх у даному перфораторі відразу два. Зручність використання також на висоті — завдяки L-образній формі, висока маса перфоратора не створює незручностей, а це дуже важливо для інструменту, який постійно знаходиться в руках. До потужності також ніяких претензій. Звичайно, максимальна енергія удару в 2,5 Дж не дозволяє працювати з дуже твердими матеріалами, але для легкого бетону і цегли її вистачає з надлишком. Варто відзначити велику кількість режимів роботи і блокувань для безпеки.

Відгуки користувачів

Переваги: ​​Висока потужність; три режими роботи (свердління, свердління з ударом і довбання); наявність реверсу; антивібраційна система; електронне регулювання частоти обертання; є система швидкої заміни патрона; відносно низька вартість.

Недоліки: Висока маса (4,7 кг), поставляється без кейса для зберігання і транспортування.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+