Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова”: вчимо іноземну мову роками

Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова”: вчимо іноземну мову роками

Публикации

englishПідручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова” адресований насамперед школярам загальноосвітніх шкіл, а також усім тим, хто бажає підвищити свій рівень володіння іноземною мовою, домогтися глибинного розуміння тексту, вдосконалити навички усного та писемного мовлення і перекладу. Це стосується не лише тих, хто почав лише вивчати англійську та німецьку мови, а і для тих, хто вже багато років намагається навчитися говорити по-англійськи чи по-німецькі, але так і не може розібратися в складнощах вживання англійських граматичних часів, та закінчень у німецькій мові. Основне завдання вищезазначених підручників полягає в тому, щоб дати школярам практичне знання граматичного фону англійської та німецької мов, яке необхідне для реалізації комунікативної функції.

Аналізуючи більш детально підручник англійська мова та підручник німецька мова, автора О. Карпюк, варто звернути увагу на те, що вони складаються з декількох частин. Мова йде про накопичення навчального матеріалу упродовж шкільного курсу навчання. У них є теоретична частина, підручники містять матеріали щодо словникового  складу мови, тобто багатозначні та семантичні поля, структуровані прості та  складні речення, вказані способи зв’язку між ними, різноманітні види читання.
Самі книги зручні у користуванні, оскільки  пропонують марковані тексти і вправи. Пройдений матеріал О. Карпюк рекомендує закріплювати серіями вправ, серед яких значне місце мають займати вправи комунікативного типу. Авторка намагається доповнити теоретичний матеріал різноманітними завданнями граматичного характеру. Більшість з них спрямовані на аналіз внутрішньої структури текстів, які в свою чергу не лише пізнавальні та інформативні, а й сучасні та цікаві. Всі тексти і вправи мотиваційні та взаємонаправлені. Кожній новій темі передують короткі відомості, що дають загальну характеристику описуваного явища.

Досить велику частину цих підручників займає ілюстративний матеріал, який сприяє закріпленню отриманої інформації.
Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова” залучають учнів до самостійної роботи і корисні як для роботи в аудиторії під керівництвом вчителя, так і для індивідуальних занять.
Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова” відображають останні інноваційні тенденції у методиці викладання мови, орієнтовані на його глибоке і повне вивчення. Новий підхід до вивчення мови висловився в співвідношенні і структурі теоретичного і практичного матеріалу.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+