Розробка і монтаж систем водоочистки

Розробка і монтаж систем водоочистки

Публикации

Чисту воду в будинок можна отримати декількома способами. Можна купувати в магазині. Основний недолік — оплата тари, яка все одно йде в сміття. Використання автоматів з водою дешевше, але такі автомати є не скрізь. Також можна встановити вдома кулер. Але його покупка вимагає грошей (близько 10 тисяч рублів) плюс приблизно раз на місяць потрібна заміна резервуара з водою. Ну і ще один спосіб — установка фільтраційної системи на водопровід. Стартові вкладення будуть більше, ніж в інших випадках, але будинок буде забезпечений чистою водою безперебійно і практично безкоштовно. Попит є — отже, відкриваємо бізнес на установці систем водоочищення.

↑ к содержанию

Нюанси

Основна перевага цього бізнесу в тому, що клієнта нескладно зробити постійним. Справа в тому, що водоочистці потрібно періодичне обслуговування: заміна фільтрів. Вартість цієї послуги становить від 2-3 тисяч рублів в провінції до 5 тисяч в Москві. Сама процедура триває не довше години. Постійні витрати на неї — вартість фільтрів (по опту не більше 15% від вартості послуги) і оплата праці майстра (30-50% від замовлення). Таким чином, з кожного обслуговування компанія буде отримувати 1-2 тисячі рублів прибутку. У великих столичних компаній працюють по 7-10 майстрів, які щодня обслуговують по 5-6 замовлень. Коментарі зайві.

У регіонах послуга розвинена мало, хоча потреба в чистій воді висока. Якість водопровідної води, в середньому по Росії, низьке. З іншого боку, деякі в регіонах готові витратитися на установку водоочищення. Вартість якісної системи фільтрації починається з 80 тисяч рублів, а це по кишені далеко не всім. У кращому випадку, справа обходиться установкою простеньких систем під раковину за 10-15 тисяч рублів, які монтуються і обслуговуються власником самостійно.

Тому важливо оцінити місцевий ринок. У регіонах вигідніше займатися оптовими або роздрібними продажами фільтрів і тримати монтаж і сервіс в якості додаткової послуги.

У столицях можна орієнтуватися на монтаж (він прибутковіше). У цьому випадку знадобиться потужний відділ телемаркетингу для залучення клієнтів (варто віддати на аутсорсинг в колл-центр), а продаж самих фільтрів зробити другорядним доходом.

↑ к содержанию

Як відкритися

Створення бізнесу на водоочисних системах мало відрізняється від будь-якого іншого. Зупинимося на ключових моментах.

Документи

Великих сумнівів при виборі форми підприємництва не випробовуйте. Вибирайте ТОВ. Справа в тому, що робота ваших співробітників буде пов’язана з водопроводом. Помилки небезпечні тим, що водою заллє не тільки клієнта, але і сусідів знизу. А враховуючи, що серед основних споживачів послуги велика частка людей забезпечених, будьте готові (у випадку з ІП) зі своїх коштів оплачувати дизайнерський ремонт за сотні тисяч рублів. За ТОВ ви ризикуєте тільки статутним капіталом і засобами з обороту компанії.

В якості системи оподаткування вибирайте ССО «Доходи».

Стартовий капітал знадобиться невеликий (щоб запустити такий бізнес, потрібно буквально 20-30 тисяч рублів).

↑ к содержанию

Вибір приміщення

На старті під офіс підійде будь-яке приміщення: в підвалі, на околиці — орієнтуйтеся тільки на ціну. Площа мінімальна. В офісі варто тримати лише кілька коробок зі змінними фільтрами (місця вони займають не більше 1 кв. М). Склад не потрібен, купуйте расходку у оптових постачальників.

Закупівля обладнання

Ще один плюс — не потрібно ніякого особливого обладнання. Офіс, стіл, телефон і ноутбук. Також рекомендується забезпечити майстри спецодягом та інструментом для роботи (в межах 10 тисяч рублів). Для установки серйозних водоочисних систем знадобиться набір різного будівельного інструменту (дрилі, перфоратори, УШМ, шуруповерт, ручний інструмент). Якщо планується цей напрямок, теж варто закупитися (але можна потім, отримавши перший таке замовлення). Крім того, майстру знадобиться автомобіль (варто наймати на роботу співробітника з особистим транспортом).

↑ к содержанию

Персонал і оплата праці

Спочатку всі функції можуть виконуватися однією людиною. За умови, що творець бізнесу сам раніше працював на аналогічній посаді в іншій компанії. При наймі на роботу майстра зверніть увагу на те, що він повинен бути надійним людиною. У цій галузі нерідкі випадки, коли сервісні фахівці «ведуть» базу у компанії, де працюють. Адже це ви самі, чи не так? Не попадіться в ту ж мережу.

Просування і розвиток

Потреба сучасної людини в чистій воді тільки формується. І вам належить прийняти в процесі цього формування безпосередню участь. Тому каналів зовнішньої реклами і просування в інтернеті буде недостатньо.

Реклама

Вона тільки одна — активні продажі. Якщо є можливість купити готову базу потенційних клієнтів, варто це зробити (коштувати вона, правда, буде від 250 тис. До 1 млн рублів, в залежності від регіону і розмірів). Якщо бази немає, доведеться створювати її самостійно. Це той випадок, коли кількість найважливіше. Зверніться в професійний колл-центр і складіть з ними договір. Важливо правильно скласти угоду, щоб робота велася ефективно. Повинно бути чітко прописано мінімальну кількість наведених клієнтів, а не тільки кількість скоєних дзвінків.

Якщо наружка, то вибирайте оголошення в котеджних селищах і приватному секторі, де є забезпечені жителі. Також буде ефективна реклама в під’їздах і ліфтах нових житлових кварталів.

↑ к содержанию

Напрямки роботи

В майбутньому ваша компанія може стати потужною організацією, яка надає цілий ряд суміжних послуг:

Монтаж і обслуговування систем водоочистки.
Дрібнооптовий продаж фільтрів дрібним магазинам.
Роздрібний продаж фільтрів і обладнання для фільтрації власним магазином.
Потенціал ринку високий, тому дерзайте!

В підсумку

Робота в сфері водоочисних технологій дуже перспективна, і потенціал цього ринку високий. У майбутньому попит буде тільки рости. Але при організації роботи компанії важливо налагодити потік постійних клієнтів (перш за все, використовуйте активні продажі) і організувати систему захисту інформації.

Ретельно контролюйте роботу виїзних співробітників і без жалю розлучайтеся з тими, хто був спійманий на спробі «відвести» базу. Краще прибрати їх з команди до того, як у них в телефоні виявиться відчутне кількість номерів клієнтів.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+