Розширення балконів: особливості виконання робіт

Розширення балконів: особливості виконання робіт

Публикации

Щоб розширити балкон до такої міри, вам знадобитися зібрати дозвільні документи.

Варто відразу зазначити, що будь-які переробки в багатоквартирних будинках повинні робитися на законних підставах. Тобто — ви обов’язково повинні отримати на це офіційний дозвіл.

Зверніть увагу! Якщо ви не хочете збирати відповідні документи і ходити по інстанціях, враховуйте, що в цьому випадку ви маєте право збільшити свій балкон тільки на 30 см.

Погодьтеся, стільки вкладеної праці і грошей заради 30-ти сантиметрів не вигідно. Тим більше, якщо є можливість розширитися на набагато більшу відстань.

Враховуйте, що розширення вашого балкона на розміри більше 30 см вважається переплануванням, а її, як відомо, необхідно оформити офіційно.

  1. Ідіть у міський архітектурний відділ і пишіть заяву на дозвіл на розробку проекту на перепланування.
  2. Чекайте рішення комісії, що розглядає вашу заявку. На це піде від одного місяця і більше.
  3. Після отримання документів звертайтеся в організацію, що займається відповідними проектами з перепланування.
  4. Після виконання проекту узгодьте його з СЕС, пожежної організацією, МНС.
  5. Після згоди всіх вищеперелічених організацій ви отримаєте ордер на початок будівництва.
  6. Виконуєте будівельні і переробних роботи у вашій квартирі.
  7. По закінченні будівельних робіт необхідно запросити комісію, що складається з членів вашої комунальної служби, співробітників міськради і тих, хто складав ваш проект у відповідній фірмі.
  8. Якщо комісія прийме ваш готовий проект і вважатиме його законним, вам буде виданий акт прийому об’єкта в експлуатацію.
  9. Тепер вам необхідно звернутися в БТІ, де ви повинні внести зміни в документ на право власності на ваше житло. Так як ви змінили площу, то відповідні дані повинні бути внесені в план.
  10. У випадку, якщо ваша квартира знаходиться на першому поверсі, і вам довелося робити фундамент, необхідно узгодити цей проект з тими організаціями, які розпоряджаються земельними ділянками на вашій території.

Нехай вас не лякає ця послідовність дій, адже це неминуча необхідність.

Порада! Запам’ятайте — не буває таких балконів — розширення яких не обходилось б без законного оформлення. В іншому випадку вам надалі все одно доведеться оформляти переробку офіційно з ще більшими клопотами.

Справа в тому, що з вас, на черговому етапі, обов’язково зажадають письмовий дозвіл від сусідів. Якщо ви його проігноруєте, то сусіди можуть залишитися незадоволеними вашим будівництвом.

Висновок — безліч проблем надалі.

балконы под ключ Киев

Навіть якщо у вас ідеальні і доброзичливі сусіди, у вас обов’язково виникнуть проблеми із законом тоді, коли ви надумаєте оформляти спадщину або переоформляти квартиру, і, тим більше, її продавати.

↑ к содержанию

Розширюємо балкон — популярні варіанти

Існує кілька варіантів розширення балкона. Кожен з них функціональний, але не кожен підходить саме під певну конструкцію самого балкона.

Як відомо — балкони бувають різні, деякі дають мінімальну можливість господарям розширитися, а в окремих випадках ви можете виграти максимум площі в свою користь. Давайте розглянемо кожен з них.

1384768959__7_20120611_1469409278

↑ к содержанию

Винос заскління за межі підвіконня

Цей варіант дасть вам мінімум ефекту. Таке розширення балконів робиться за рахунок висунення конструкції балконного вікна за межі формату віконного отвору.
У цьому випадку використовують дуже міцні кронштейни, що дозволяють висунути скління назовні. Кронштейни кріплять до парапету зварюванням або анкерними болтами. Щоб надати жорсткість конструкції, між кронштейнами встановлюють трубу з металу.

Ця труба послужить і в якості надійного профілю для майбутніх рам скління балкона. Таким чином, можна обнести весь балкон по периметру зварної конструкцією, яка збільшить площу і створить можливість оформити широкий зручний підвіконня.

↑ к содержанию

Винос на каркасній підставі

Більш трудомісткий, але і більш ефективний метод. Один з, мабуть, найбільш популярних методів, у випадку, коли гряде розширення балконів. Саме його використовують найчастіше ті, хто живе вище першого поверху.

Суть його в тому, що у старого балкона зрізають болгаркою все непотрібне, потім, за допомогою зварювального апарату приварюють новий, зручний каркас до старого основи.

Чим далі ви плануєте винести площа — тим потужніше повинна бути конструкція. Причому, ви можете висунутися, таким чином, як вперед, так і по торцях. Для цього буде потрібно куточок, труби, швелер.

Для оформлення майбутньої підлоги на балконі вам знадобиться металопрофіль, який надалі буде пристосований під зручний вам покриття. Слід врахувати можливість обвалення конструкції, тому основу слід зміцнити з найбільшим запасом на міцність. Ви ж не хочете, щоб ваш балкон звалився при першому ж на нього вашому виході?

↑ к содержанию

Якщо квартира на першому поверсі

Для тих, хто живе на першому поверсі, розширення може перетворитися навіть в задоволення, за умови, якщо ви оформили всі відповідні документи. У вашому випадку питання «як розширити балкон» може бути вирішене набагато простіше і швидше. Можливо, і навіть бажано оформити фундамент.

При бажанні ви можете зробити підвал під балконом, що заощадить масу місця у вашій квартирі. Каркас у вашому випадку не завжди обов’язковий, адже конструкція не ризикує обвалитися на сусідів, і буде стояти міцно при грамотному монтажі.

Розширитися в цьому випадку можна в залежності від того, скільки місця ви здатні собі відвоювати у сусідів і комунальних служб. Причому, розсунути площу можна як вперед, так і в сторони на будь-яку відстань, яке обмежується тільки вашими можливостями.

Зрозуміло, що розширення своєї житлоплощі — справа досить клопітка, проте, дуже вигідне. Все буде залежати від вашого терпіння, бажання і можливості зробити своє життя більш красивою і комфортною.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+