Скільки грошей потрібно, щоб вижити?

Скільки грошей потрібно, щоб вижити?

Скільки грошей потрібно, щоб вижити?

Експерти розповіли про гроші, які потрібні нашій країні для виживання. За їх словами, необхідна сума не менше 15 млрд. Дол. Такі гроші можна отримати виключно від міжнародних кредиторів, а вони вимагають термінових і радикальних реформ.

Співробітник Центру Разумкова, керівник економічних програм В. Юрчишин розповів, що за приблизними оцінками, для виживання країні потрібно не менше 15-17 млрд., З урахуванням нестачі поточного рахунку операцій у розмірі 4-5 млрд.

Також Юрчишин висловив упевненість в тому, що ця сума, за світовими мірками, не надто значна, і держава обов’язково її отримає.

Однак експерт підкреслив, що невід’ємною умовою отримання коштів є реалізація структурних реформ. Зараз, за словами Юрчишина, в Україні дві проблеми: війна і нездатність влади проводити реформи.

Багато в чому майбутнє країни, її становлення і розвиток залежить від допомоги міжнародних співтовариств. «Є МВФ — є розвиток», — вважає експерт.

Однак керівник інституту НАНУ В. Геєць вважає, що необхідна сума зменшена, і насправді Україна потрібно не менше 25 млрд.

За попередніми оцінками, в результаті переговорів МВФ передасть Україні транш обсягом від 15 до 27 млрд.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+