В Україні буде прокладено новий логістичний маршрут

В Україні буде прокладено новий логістичний маршрут

Публикации

У транспортному відомстві запропонували почати роботу над новою схемою перевезення вантажів. Логістична схема припускає створення і розвиток нового транспортного коридору, що з’єднує Балтійське і Чорне море.

логистический-маршрут

 
«Міністерство розвитку інфраструктури запропонувало зайнятися пошуком нових схем, призначених для організації перевезень у рамках повідомлення двох морів. Необхідність створення коридору виникла у зв’язку з відділенням республіки Крим, а також потребою у формуванні ряду нових умов для розвитку економічного співробітництва з партнерами з ЄС. Питання створення коридору обговорювалося в ході візиту української делегації до Стамбула, на засіданні, в якому брали участь члени міжурядової комісії ТРАСЕКА. Про це повідомляють джерела в міністерстві, передає «Готівка Плюс».
 
У майбутньому Україна планує розвивати торговельні відносини з Туреччиною, зокрема, розвивати транспортні комунікації, нарощувати вантажообіг, а також реалізовувати потенціал транзиту між двома державами. Саме в даних напрямках, за словами заступника міністра, Оксани Рейтер, веде роботу відомство інфраструктури.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+