Як навчитися жити за несприятливих умов

Як навчитися жити за несприятливих умов

Публикации

На апаратній нараді в одеській мерії в понеділок, 26 Січень говорили про необхідність переглянути умови співпраці з «Одесаобленерго» і укласти з ВАТ, у якого недавно змінилося керівництво, нова угода.

466753505_crop_1415763970

 

Нагадаємо, попереднє сторони підписали в 2006 році. Енергетичний колапс в Одесі напередодні нового 2015 показав, що важелі впливу на енергетиків потрібно шукати.

Начальник юридичного департаменту міськради Інна Попівська розповіла про результати ревізії роботи компанії. Зокрема, перевірка показала, що всупереч зобов’язанням «Одесаобленерго» не побудувала жодної з 5 підземних трансформаторних підстанцій, порушило терміни будівництва підстанції «Чубаевка», замість підстанцій «Центр» і «Піонерська» зводиться «Маразлієвська», у встановлені терміни не виконано реконструкцію підстанції в районі ринку «Черемушки». Виявлено й інші порушення.

Укладення нової угоди, по ідеї, дозволило б місту більш правильно з точки зору захисту своїх інтересів підійти до деяких напрямках співробітництва з енергокомпанією-монополістом.

Також в ході апаратної наради стало зрозуміло, що одеська влада взялися за ліквідацію комунальних підприємств, які не дають місту прибутку, а приносять лише витрати. У нинішніх жорстких умовах це розумний підхід до оптимізації структури управління та витрачання бюджетних грошей.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+