Як правильно вибрати пластикові вікна?

Як правильно вибрати пластикові вікна?

Публикации

Пластикові вікна мають ряд істотних переваг і більш привабливу ціну в порівнянні з сучасними дерев’яними і алюмінієвими вікнами. Але незважаючи на зростаючу популярність вікон з цього матеріалу, споживачі мало про них поінформовані. До того ж, чутки і міфи про металопластикові вікна вводять покупців в оману, змушуючи купувати низькоякісний товар.

metalloplastikovoe_okno_simferopol

↑ к содержанию

Що по чому?

Наша компанія багато років працює на ринку вікон Харківщини. За цей час ми встановили тисячі віконних конструкцій і спілкувалися з тисячами наших замовників, тому знаємо про проблему вибору вікон не з чуток. Для того щоб зробити грамотний вибір необхідно знати, з чого складається вікно і розуміти деякі принципи роботи ринку металопластикових вікон.

С ценами и спектором услуг по при покупке такого товара как металлопластиковые окна можно ознакомится на сайте stekloplast.ua

↑ к содержанию

Вікно в розрізі

Профіль. Основний елемент в конструкції металопластикового вікна — деталі з профілю ПВХ (полівінілхлориду), з яких збирається вікно. Від якості пластикового профілю залежать надійність і термін служби вікна, його ізолюючі характеристики і зовнішній вигляд. Потрібно вибирати вікна, виготовлені тільки з якісного сертифікованого профілю, який відповідає всім необхідним стандартам і ГОСТам. У той же час, немає сенсу «ганятися» за якимось конкретним «найкращим» профілем. Принципової різниці між продукцією провідних світових виробників немає.

Армування. Пластиковий профіль стає металопластиковим після армування. Це необхідно для того, щоб додати вікну жорсткість і міцність. Як це відбувається: у внутрішню камеру пластикового профілю поміщають сталевий профіль, який при збірці вікна утворює свою «внутрішню раму» усередині рами з ПВХ. Товщина оцинкованого профілю, який застосовується при виробництві вікон в Україні, варіюється від 0,5 до 1,5 мм, але може бути і 2 мм, коли це обумовлено технічними вимогами, наприклад при ламінації.

Фурнітура. Віконна фурнітура — це петлі, кронштейни, тяги, з’єднувальні та інші елементи, які забезпечують відкривання і закривання вікна в різних режимах. При цьому весь механізм управляється тільки однією ручкою. Звичайне «домашнє» вікно за свій термін служби може відкриватися і закриватися більш 50000 раз, тому від правильного вибору фурнітури залежить як довго прослужить вікно. На сьогоднішній день існує декілька брендів виробників досить високого рівня. Але ви не помилитеся, якщо зупините свій вибір на Roto.

Склопакет. Після установки фурнітури, з дотриманням спеціальних технологій вставляються склопакети. Склопакет є блок з декількох стекол з герметичними камерами між ними. Нарівні з профілем склопакет відповідає за термоізоляцію і звуконепроникність вікна. Неякісні склопакети можуть звести нанівець всі переваги навіть найкращої рами. Товщина скла, відповідно до існуючих норм, повинна бути не менше 4 мм (в народі його називають «четвірка»). Проте останнім часом покупець може «нарватися» на вікно зі склопакетом, в який замість «четвірки» встановлена ​​«трійка» (скло товщиною 3 мм), що згідно з існуючими нормами, вважається неприпустимим. Не так давно виросли ввізні мита на скло і одночасно подорожчали скла вітчизняного виробництва, ось деякі виробники і намагаються заощадити, правда «забувши» поставити до відома покупця.

Ущільнювач. Ущільнювач виготовляється з особливої ​​гуми, резинопластика, силікону або каучуку. Його характеристики — м’якість, еластичність, здатність зберігати свої властивості в жорстких температурних режимах — є одним з вирішальних факторів, що забезпечують теплоізолюючі властивості вікна. Ущільнювачі прокладають по краю склопакета з обох сторін, а також на стику між рамою і стулкою. Найбільш ефективно герметизацію, тепло- та звукоізоляцію конструкцій забезпечує ущільнювач, виготовлений на основі спеціальних полімерів ЕПДМ і Вмонтований в ПВХ. Крім того, він не вимагає додаткового догляду.

↑ к содержанию

Професіоналізм і чесність

У вікнах немає другорядних деталей. Будь-яке «слабка ланка» в конструкції може призвести до того, що вікно не буде виконувати свої головні функції. І вирішальним фактором в тому, наскільки якісне вікно ви в результаті отримаєте, є професіоналізм, порядність і відповідальність виробника і установника вікна. Тому, навіть знаючи і розуміючи, на які нюанси необхідно звертати увагу, настійно рекомендую дуже ретельно підходити до вибору заводу-виробника віконної конструкції.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+