Як вибрати рулонні штори на пластикові вікна: поради, правила догляду

Як вибрати рулонні штори на пластикові вікна: поради, правила догляду

Погодьтеся, що кожна людина хоче додати своєму будинку більше затишне й розташовує атмосферу. Здавалося б, ремонт закінчений, ви милуєтеся новими пластиковими вікнами, але залишається останній штрих — штори для пластикових вікон. Ви не обов’язково повинні купувати класично портьєри, можете зупинитися на рулонних шторах. Це буде виглядати актуально і стильно.

Рулонні штори отримали свою назву через механізм скручування, в результаті якого вони перетворюються в рулони, за рахунок чого займають дуже мало місця в будинку. Ви можете визначити необхідну ширину полотна, якщо додасте до ширини свого скла (склопакета) близько трьох сантиметрів. Коли будете знімати мірки, не забудьте подивитися деталі: а чи вистачить місця, чи не будуть заважати їх відкриттю віконні ручки та інші предмети.

При виборі не обмежуйте себе в розмаїтті кольорів. Можете вибрати штори, що поєднують в собі два кольори, по краях помістити одного кольору, а в центрі — іншого. Ви можете купити троє різних рулонних жалюзі, повісивши їх на різних рівнях, що створить цікаве світлове рішення.

Можете зупинитися на одній шторі, колір якої впишеться в інтер’єр. Якщо хочете зробити в інтер’єрі вашої кімнати акцент безпосередньо на вікна, то вибирайте колір, значно перекриває весь колірний діапазон кімнати. Якщо хочете розслаблятися в цій кімнаті, то відмовтеся від буйства фарб, віддавши перевагу постільною відтінкам.

При бажанні і фантазії можна замовити рулонні штори з фотодруком, малюнком, який щось означатиме для вас і радувати око, а також підкреслить індивідуальний стиль кімнати.

Рулонні штори на пластикові вікна можна купувати не тільки в спальню або зал, а й в дитячу об’єднану з балконом.

За рахунок того, що полотно вироби в процесі виробництва просочують спеціальними засобами, воно має пиловідштовхуючими, антистатичними і антибактеріальними властивостями, за рахунок чого їх можна застосовувати як в дитячій, так і в лікарні.

↑ к содержанию

Кріплення та просочення

Кріпити можна як до стелі, так і на стіни, у віконний отвір або на пластикове вікно. Саме останній варіант допоможе вивільнити простір перед самим вікном. За рахунок використання касетної системи, ви зможете встановити штори прямо на віконну стулку, що дозволить спокійній відкривати вікно разом з ними. Завдяки пристрою касетної системи, конструкція буде щільно прилягати до вікна, що дозволить приховати приміщення від сонця більш ефективно, а також захистить вас від чужих очей і допоможе спокійно відпочити.

За допомогою різного ступеня просочення і товщини полотна, вони по-різному захищають від сонця. За цим критерієм їх поділяють на що не пропускають світло, світлорозсіюючі і світловідбиваючі, День-Ніч. Можете використовувати їх в тандемі з портьєрами, що дозволить створити затемнення і доповнити інтер’єр.

↑ к содержанию

Варіант використання рулонних касетних штор

Просочення дозволяє захистити її від вигорання на сонці як її самої, так і предметів вашого інтер’єру, живих квітів, що актуально для кімнат, розташованих на південній стороні будівлі.

Скручувати систему ви можете як самостійно вручну, так і за допомогою пульта управління, а також за рахунок електропроводи, прикріпленого до стіни.

Переваги

Перерахуємо ряд переваг:

  • Вони чудово виглядають, підходять під будь-який інтер’єр, різноманітність кольорів допоможе вам зробити правильний вибір;
  • Багатофункціональні. Ви можете вибрати штори, які просто захистять приміщення від сонячних променів, але кімната не буде здаватися надмірно темною. В даному випадку це визначається тканиною. Цей варіант буде дешевшим. Коли ви хочете ізолювати кімнату від сонця, то купуйте більш щільну тканину, яка буде прогумована з боку вікна. За них ви заплатите трохи більше.
  • Зручно провітрювати кімнату взимку. За рахунок металевих пластин, приєднаних до магнітів, тканина не буде майоріти.
  • Швидкий монтаж.
  • Правила експлуатації

Переваги використання штор у рулонах

У процесі користування важливо дотримуватися деяких правил, щоб продовжити термін служби:

  • Не потрібно смикати штори за металеву пластину з метою опустити. Це може спричинити за собою прихід в непридатність експлуатації, так як пластина просто може відірватися і пошкодити систему.
  • Опускаючи таким чином штору, ви порушуєте її горизонтальний напрямок, після чого вона не зможе опускатися паралельно підлозі, а буде закриватися навскоси.
  • Нарешті, ви доведете нижню частину полотна до такого стану, що вони все заляпані, забрудняться, можуть десь відірватися. Загалом, видовище буде неприємне, та й гроші будуть витрачені даремно. У зв’язку з цим використовуйте для опускання спеціальні пристосування (пульт або ж шнур).
  • Очищення дуже легка і швидка. Їх можна просто протирати вологою губкою, не використовуючи сильні миючі засоби.
  • Таким чином, сподіваємося, що ви тепер зрозуміли для себе, як вибрати рулонні штори на пластикові вікна.
Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+