Комунальні послуги в Україні подорожчають

Комунальні послуги в Україні подорожчають

Новости регионов

Комунальні послуги в Україні подорожчають

Вартість усіх комунальних послуг для громадян може збільшитися в 3, або навіть у 5 разів.

Тарифи на обслуговування комунальними підприємствами для українського населення вже на початку квітня нинішнього року збільшаться в кілька разів в тому випадку, якщо влада ухвалить рішення підвищити вартість газ до рівня, який буде економічно доцільний, заявляють фахівці в енергетичній галузі.

Членами Національної комісії був підготовлений план збільшення тарифів. Для простого населення послуги комунальників подорожчають вже у квітні, а з травня вартість тарифів буде підвищена і для теплокомуненерго. Про це заявив керівник Фонду енергетичних розробок, Д. Марунич, передає портал «ДПА».

«Не виключена ймовірність того, що вартість газу буде підвищена відразу в кілька разів, з урахуванням поточного курсу гривні. П’ятикратне збільшення торкнеться найбільш велику категорію споживачів — це близько 74% абонентів, які зараз оплачують витрати газу за мінімальними тарифами, встановленими на рівні 1300 гривень за тисячу кубічних метрів «, — заявив експерт.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+