Новий спосіб реєстрації авто в Україні

Новий спосіб реєстрації авто в Україні

Новости регионов

В Україні зазнає змін процес реєстрації автомобілів. Поточний рік по праву завоював назву «період реформ», які торкнулися судову, податкову сфери, а також державтоінспекцію.

Новий спосіб реєстрації авто в Україні

 

Багато жителів країни вже чули про нову реформу ДАІ, а також про те, що більшість співробітників інспекції будуть звільнені з метою викорінення корупції. Крім того, в діяльність ДПС планується внести ще одну зміну, і стосується воно реєстрації та переоформлення автомобілів.

До останнього часу процес реєстрації автомобіля в базі даних супроводжувався спілкуванням з представниками відповідних структур, що могли зажадати хабар за оформлення. Тепер же провести платіж будь-який власник автомобіля зможе за допомогою терміналу або мережі Інтернет. Питання про те, чи діятиме стара схема з чиновниками, поки під питанням.
 
Тепер кожен автомобіль в Україні отримає свій персональний код, в якому будуть вказаний статус авто, кредитна історія, попередні власники. Для того щоб переоформити авто, досить буде ввести номер коду в терміналі. Процес займе всього кілька хвилин, що дозволить максимально спростити процедуру реєстрації.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+