Що чекає комунальні підприємства Одеси?

Що чекає комунальні підприємства Одеси?

Новости регионов

За розпорядженням мера Одеси Геннадія Труханова, створено комісію з ліквідації комунального підприємства «Ринок «Привоз». Саме ж рішення на цей рахунок було прийнято ще в серпні минулого року.

Що чекає комунальні підприємства Одеси?

Варто відзначити, що «Привоз» вже давно виведено з комунальної власності міста, і земля його продана. Це була звичайна багатоходова схема з передачею ринку в управління під його реконструкцію, подальшими перевірками законності події, судовими розглядами і, в підсумку, укладенням мирової угоди з ТОВ «Фреш експорт ЛТД» (місто в статутному фонді компанії отримав всього 18%).

Таким чином, ліквідація комунального підприємства «Ринок «Привоз» — це проста формальність.

З іншого боку, в нинішніх важких економічних умовах перед місцевою владою різного рівня постає питання — що робити з комунальними підприємствами, для фінансування яких не вистачає коштів. Одні виступають категорично за те, щоб їх закривати. Інші пропонують або дати їм статус комунальних установ, або перевести на госпрозрахунок.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+