Центри зайнятості очікує ревізія

Центри зайнятості очікує ревізія

Новости регионов

Масштабні перевірки очікують українські служби з працевлаштування.

У Міністерстві соціальної політики хочуть перевірити джерела, на які витрачаються державні гроші.

У році, соціальне відомство має намір посилити контроль над тим, за яким принципом центри зайнятості витрачають грошові кошти. Про це розповів міністр Павло Розенко.

Центри зайнятості очікує ревізія

«У 2015 році представники відомства вирішили приділити особливу увагу центрам зайнятості, напрямами їх витрат. Нам достатньо сухої статистики у вигляді звітів контролюючих органів та рахункової палати. Виходячи з отриманих нами даних, в такий складний для економіки час, кошти служб зайнятості витрачаються на такі потреби, такі як догляд за акваріумом або мийка авто. Це неприпустимо », — заявив Розенко.

«Нам необхідно використовувати цей нехай невеликий, але цінний ресурс, в правильних цілях. Правильної метою є, наприклад, забезпечення армії. Окремим питанням є ефективність роботи людей в даній державній службі», — розповів міністр.

Також Розенко зазначив, що для поліпшення роботи соціальних служб вирішено технічно посилити об’єкти, щоб не було черг та інших факторів, що ускладнюють роботу.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


  1. Марія

    вони що миють авто за державний кошт????

  2. Саша Положинський

    ахахаха та може рибок золотеньких за казені гроші мають)))))))

  3. Lord

    Та правильно. Давно надо всех трусить. Особенно другие гос.учереждения по типу: милиции, нотариальной, налоговой… там тоже схем много. ХОть одним местом кушай.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+