У Донецьку зупинена робота теплової станції

У Донецьку зупинена робота теплової станції

Компанія, що належить великому бізнесмену Р. Ахметову, повідомила про рішення припинити роботу Миронівської теплової електростанції, розташованої на території Донецької області. Від функцій ТЕС було вирішено відмовитися сьогодні, о 10 годині ранку, повідомляється на сайті ДТЕК.

У Донецьку зупинена робота теплової станції

«Постійні військові конфлікти поблизу території даної станції, а також загроза життю для працівників підприємства, поломки техніки і відсутність можливості отримання станцією необхідними реагентів і угя змушують нас повністю припинити роботу теплової електростанції. Тимчасова перерва в роботі дозволить врятувати об’єкт від пошкоджень, що не підлягають відновленню », — повідомили представники енергетичного холдингу.

Раніше, 22 січня з причини обстрілу і отриманих в результаті цього пошкоджень одного з пристроїв розподілу, ТЕС перестала виробляти електроенергію єдиним залишилися чинним блоком. До сьогоднішнього дня на станції працював котел №4, за допомогою якого мешканці прилеглого селища отримували тепло.

В результаті постійних обстрілів на ТЕС є серйозні ушкодження. Свою роботу на станції виконували тільки 30% працівників через високого ступеня загрози для їхніх життів.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+