В Україні ліквідують державних нотаріусів

В Україні ліквідують державних нотаріусів

Новости регионов

gos-notarius

Міністерство юстиції готове передати право реєстрації бізнесу приватним торговим палатам, а нерухомості — приватним нотаріусам. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає address.ua.

За його словами, необхідно створити конкуренцію у сфері публічних послуг, це вигідно місцевої влади: більше операцій з нерухомістю робиться — більше податків сплачується до бюджету.

Усіх, кому загрожує мобілізація, кине в жар від такої новини

Злягли все: купа трупів біля аеропорту Донецька. Хто ці солдати
«Приватні нотаріуси реєструють угоди купівлі або продажу нерухомості, навіщо потім людина повинна ще кудись йти? Чому вони не можуть виконувати функції реєстрації?», — Сказав міністр.

Петренко зазначив, що Мін’юст готовий передати реєстрацію не тільки приватному бізнесу, але і в регіони. Це буде двохетапним процесом, на першому етапі якого ведення архівів залишиться за Міністерством.

«Ми залишимо за собою ведення безпосередньо інформаційного реєстру, який є власністю держави. Ми також будемо встановлювати стандарти надання публічних послуг», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що корупційні тарифи при реєстрації житла зникли.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+