В Україні починаються реформи медицини

В Україні починаються реформи медицини

Новости регионов

Реформи, які торкнуться область державної медицини, почнуть проводити в Львівській області. Ця область стане першою, в якій будуть введені зміни в медицині на державному рівні.

В Україні починаються реформи медицини

Інформація про це стала відома в п’ятницю, в ході виступу глави Міністерства охорони здоров’я, А. Квіташвілі на брифінгу.

«Бачення, яке стосується впровадження нової реформи, збігається у влади Львівщини та профільного відомства. Зараз ми чітко визначили для себе, які зміни необхідно ввести в першу чергу. Мова йде про зміни, яких вимагає система фінансування галузі — вони будуть впроваджуватися в першу чергу. Необхідно відкрити систему, зробити її доступною для інвестицій. Ввести реформу по всій країні — це наша мета, але реалізувати її досить складно. Ми почнемо з Львівської області, так як саме в цьому регіоні відчувається найбільш суттєва підтримка з боку влади, а також жителів міста.

Інновації в медичному секторі почнуться з закупівлі нового обладнання, забезпечення спеціальними системами навігації, максимальне наближення споживачів до надання первинної допомоги.

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+