ЖК Comfort Park – твій комфортний дім!

ЖК Comfort Park – твій комфортний дім!

Новости регионов

Чотирьохсекційний житловий комплекс «Comfort Park» вдало поєднав у собі усі переваги сучасної новобудови. Унікальна архітектура, новітні системи безпеки, розвинена інфраструктура, затишок і прекрасно оформлений ландшафт прилеглих територій – це неповний список переваг Comfort Park.

жккомфорт

Комплекс презентує одно- та двокімнатні квартири підвищеної комфортності. Мешканцям житлового комплексу забезпечать все необхідне для максимально високого рівня життя.

Елегантна архітектура нового житлового комплексу на Руській 219г, гармонійно вписується в ландшафт міста. Шляхетний зовнішній вигляд ЖК «Comfort Park» досягається за рахунок простоти форм і гармонійних колірних рішень. Сучасне панорамне засклення створить неповторне відчуття легкості, повітря і світла усередині квартири.

Професійна команда дизайнерів, архітекторів та проектантів подбала про те, щоб чернівчани отримали можливість жити в будинку, де здійснюються мрії, де кожна деталь створена для комфортного і спокійного проживання, щоб мешканці комплексу змогли побачити і відкрити для себе нові горизонти.

В планах розвитку мікрорайону компанія вирішила побудувати дитячий садок для мешканців житлового комплексу Комфорт Парк. Тому що діти – це наше майбутнє, яке ми будуємо сьогодні!

Всі деталі комплексу ретельно продумані, грамотне зонування території забезпечує необхідний для міського життя комфорт, а раціональне і сучасне планування квартир задовольнить смаки навіть найвибагливіших клієнтів.

Аби ближче познайомитися з надсучасним ЖК «Comfort Park», запрошуємо Вас уже сьогодні завітати у відділ продажу за адресою: вул. Героїв Майдану, 160, де висококваліфіковані фахівці дадуть відповіді на усі Ваші запитання.

У найкомфортнішому відділі продажу м.Чернівці, Ви зможете ознайомитися з необхідною для будівництва дозвільною документацією, подивитися планування, оцінити якість матеріалів будівництва і своїми очима побачити всі переваги житла в «Comfort Park». Сім`ям, які ще тільки вибирають квартиру, буде цікаво і корисно побачити, як можна облаштувати простір: організувати місця для відпочинку, прийому гостей та зберігання речей.

Ми робимо все для того, щоб покупець, купуючи житло комфорт-класу, був упевнений в якості будівництва, а також використанні тільки сертифікованих матеріалів і висококваліфікованого персоналу.

Деталі за телефоном: 050 333 48 77 та на сайті comfort-park Comfort Park – твій комфортний дім!

Понравился материал? Поделись с друзьями.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


О проекте

© 2019 DPA.CV.UA. Все права защищены.

Копирование материалов разрешено только с обязательным указанием прямой, активной и открытой к индексации гиперссылки на dpa.cv.ua. . 18+